Przeczytasz w 4 min.
Ostatnia aktualizacja 2022-04-11

F&F został pierwszym partnerem serwisu „Łączy nas napięcie”

F&F został pierwszym partnerem serwisu „Łączy nas napięcie”

Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem naszej platformy został polski producent automatyki domowej i przemysłowej – firma F&F. Współpraca ma na celu zagwarantowanie Wam jeszcze łatwiejszego dostęp do wiedzy, informacji o trendach i nowościach na rynku.

Ekspert F&F - Grzegorz Budziński będzie aktywny w naszej społeczności, z przyjemnością udzieli Wam rad i odpowie na wszelkie pytania. Jeśli chcecie poprosić go o pomoc, wystarczy, ze wywołacie go w pytaniach lub odpowiedziach za pomocą @. 

 

Grzegorz Budzinski

Grzegorz Budziński

Specjalizuje się w automatyce budynkowej, która coraz częściej gości w naszych domach. Dzięki tym rozwiązaniom użytkownicy budynków mogą cieszyć się komfortem oraz dopasowywać sposób działania różnych systemów i instalacji do swoich bieżących preferencji. Jest także ekspertem od systemu MeternetPRO, który jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę rynku w zakresie monitoringu zużycia energii elektrycznej w firmie lub w zakładzie przemysłowym oraz rozliczenia podnajemców ze zużycia energii w budynkach zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej oraz w centrach handlowych poprzez zintegrowane sieci wymiany danych.

Łączy nas napięcie

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do społeczności i zadawaj pytania!

Zarejestruj się

System umożliwia zdalny odczyt stanów liczników zużycia energii elektrycznej, wody, ciepła, gazu, multimetrów wartości elektrycznych, parametrów środowiskowych: temperatury, wilgotności, jasności, itp., innych wartości: stanów ON/OFF, czasu pracy, impulsów i wartości analogowych. Dodatkowo umożliwia sterowanie modułami wyjść cyfrowych i przekaźnikowych. System działa w oparciu o serwer sprzętowy MT-CPU-1, który odpytuje urządzenia pomiarowe, archiwizuje dane, zarządza komunikacją i transmisja danych. 

O firmie

F&F to jeden z największych polskich producentów urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, które wykorzystywane są w aplikacjach domowych i przemysłowych, a także w nowoczesnych systemach inteligentnego sterowania budynkiem. F&F oferuje swoim klientom szeroki wachlarz rozwiązań z dziedziny automatyki budynkowej. W swojej ofercie posiada m.in. system przewodowy – F&Home, system radiowy – F&Home RADIO oraz proste sterowanie radiowe – F&Wave.

W jego ofercie znajdziecie również:

Zobacz materiał wideo:

Jest to producent, który stawia przede wszystkim na niezawodność, dlatego wewnątrz organizacji został wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015, który jest synonimem wysokiej jakości świadczonych usług.

Firma F&F oferuje także: 

  • wsparcie merytoryczne z zakresu zarządzania infrastrukturą w budynku (oświetlenie, rolety, żaluzje, ogrzewanie, rekuperacja, wentylacja, klimatyzacja, bramy, alarm).
  • przygotowywanie koncepcji zarządzania automatyką budynkową zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • doradztwo w kwestii wdrażania usprawnień procesów automatyki budynkowej
  • wybór optymalnych rozwiązań projektowych pod kątem zużycia energii, bezpieczeństwa i niezawodności działania

Łączy nas napięcie

Masz pytania? Zarejestruj się i zadaj je naszej społeczności!

Dołącz do nas

Wspieramy polskie marki

Ta współpraca cieszy nas szczególnie ponieważ F&F jest polską, rodzinną firmą z tradycjami i ponad 30 letnią historią. Prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny i dbanie o zrównoważony rozwój jest na stałe wpisane w jej strategię działania. F&F aktywnie wspieram działania lokalnej społeczności poprzez inwestycje społeczne oraz sponsoring sportowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy F&F zapraszamy do Strefy Producenta.

 

5

Komentarze

Komentarze (5)