Osprzęt Suno firmy Legrand

Osprzęt Suno firmy Legrand

Na rynku materiałów i urządzeń elektrycznych do mieszkań i domów jest bardzo duży wybór osprzętu elektrycznego w postaci gniazd oraz łączników. Przyszły użytkownik najczęściej kieruje się wzornictwem oraz funkcjonalnością i staje z nie lada wyzwaniem mając na rynku tak szeroki asortyment do wyboru.

Więcej
Nowoczesne sposoby sterowania oświetleniem

Nowoczesne sposoby sterowania oświetleniem

Najnowszym i niewątpliwie najbardziej nowoczesnym sposobem sterowania oświetleniem są łączniki dotykowe, zbliżeniowe. Jak działają, czy nadają się do każdej instalacji? Produkty te wyposażone są w szklany panel dotykowy, a strefy sterowania mają dyskretne podświetlenie zmieniające się w zależności od załączonej funkcji.

Więcej
Hamowanie silników elektrycznych

Hamowanie silników elektrycznych

Rozruch, praca, hamowanie, to najważniejsze etapy pracy silnika. Dowiedz się, na czym polega hamowanie silników elektrycznych. Poznaj charakterystykę poszczególnych sposobów hamowania oraz schematy techniczne hamowania silników elektrycznych.

Więcej
Ochrona przeciwprzepięciowa

Ochrona przeciwprzepięciowa - jak dobrać ogranicznik przepięć, by zabezpieczyć cenną elektronikę?

Jak uchronić swój cenny sprzęt elektroniczny przed zdarzeniami losowymi takimi jak uderzenie pioruna? Czy listwa antyprzepięciowa to wystarczające zabezpieczenie w przypadku przepięć? Dlaczego inwestycja w instalację, która uchroni nas w 100% przed przepięciami, jest nieopłacalna? Odpowiadamy, czym jest ogranicznik przepięć i jak należy prawidłowo zabezpieczyć instalację przed przepięciami.

Więcej