Elektryka
Pomiary i sprawdzanie wyłączników różnicowoprądowych
Wyłączniki różnicowoprądowe są uznanym środkiem ochrony w instalacjach niskiego napięcia. Polskie prawo wprost nakazuje stosowanie różnicówek w instalacjach odbiorczych. Prawo budowlane nakazuje za
⚡ Elektrycy, uwaga! Testy, szkolenia i super auta – zapraszamy na Tor Modlin! 🚗
Elektryku!nie codziennie trafia się okazja, żeby połączyć branżę elektryczną z motoryzacją na torze wyścigowym 😉Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie przygotowane specjalnie dla elektryków - prem
Eletryka w pokoju
Witam przychodzę z takim zapytaniem. Chciałem wymienić lampę naścienna ale niestety nie spodziewałem się takiego misz maszu.Niestety w domu mam dwie instalacje elektryczne i aluminiową podłączoną d
Aplikacje do ofertowania, umów, protokołów.
Cześć, pytanie - jak zarządzacie wycenami i klientami? Excel, Word, notatnik, dedykowany program? Spotykam się ostatnio z różnymi aplikacjami, mam też arkusze Excel - i jakoś żadne z tego nie pasuj
[QUIZ] „Tak się robi od lat” – ale czy na pewno dobrze? ⚡
Drodzy Użytkownicy, Każdy to zna: „Daj B16, będzie git” „Po co tyle obwodów?” „Kiedyś nie było RCD i działało” I często… dalej działa. Tylko że &b
250A-6h/400V~ wycena
Proszę szanowną społeczność o wycenę. Zostało po targach Light & Building we Frankfurcie żal było zostawić. Teraz nie wiem za ile to sprzedać.To urządzenie elektryczne to przemysłowe złącze mar
[KONKURS] Zlecenie nie z tej fazy ⚡
Masz na koncie robotę, o której do dziś opowiadasz przy kawie w hurtowni? Klient z pomysłem z kosmosu? Instalację, która przeczyła prawom fizyki? 😅 To właśnie teraz jest moment, żeby to opisać i z
250A-6h/400V~
To urządzenie elektryczne to przemysłowe złącze marki QIXING o następujących specyfikacjach:Model: QX76503.Prąd znamionowy: 250A.Napięcie: 400V~.Konfiguracja styków: 3P+N+PE (trzy fazy, neutralny i
Schemat instalacji odbiorczej dla ZE
Czy taki schemat przejdzie do zakładu energetycznego? Trzeba teraz załączyć przy formularzu o gotowości instalacji do przyłączenia.
Praktyki ELE.05
Witam wszystkich, wracam właśnie do Polski po 7 latach spędzonych w UK i szukam opcji, żeby konkretnie wejść w przemysłówkę jako elektryk. Właśnie skończyłem ELE.02 i od razu startuję z ELE.05, bo