FAQ

Łączy nas napięcie to miejsce gdzie nie tylko dyskutujemy i dzielimy się wiedzą, ale także pomagamy innym użytkownikom. Jak w każdej społeczności mamy swoje zasady, z którymi możesz zapoznać się tutaj.

Tworząc naszą społeczność przyświecała nam idea by każdy mógł znaleźć potrzebną mu wiedzę. Niezależnie od poziomu zaawansowania i tego czy elektryka, elektronika i mechanika to zainteresowanie czysto zawodowe, czy ambitne hobby. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań, dlatego na www.laczynasnapiecie.pl nie ma miejsca na hejt i nieregulaminowe zachowania.

Wiemy, że niektóre pytania mogą powodować napięcie, ale w dyskusjach stawiamy na szacunek i zwracamy szczególną uwagę na kulturę wypowiedzi.

Nadużycia definiujemy jako nieregulaminowe lub wulgarne zachowanie, a także SPAM i za to przyznajemy punkty ujemne.

Tak! Pod każdą odpowiedzią i komentarzem masz możliwość oceny wartości wypowiedzi innych użytkowników, poprzez kliknięcie ikonek kciuków w górę i w dół. W ten sposób przyznajesz ich autorom +/- 1 punkt.

Jako autor pytania, masz możliwość wyróżnić odpowiedzi użytkowników, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i pomogli Ci rozwiązać Twój problem, przyznając im w ten sposób dwa dodatkowe punkty Mocy. Możesz nagrodzić w ten sposób jedną odpowiedź każdego użytkownika udzielającego się w założonym przez Ciebie wątku.

Masz lekkie pióro i wiedzę z zakresu elektryki, elektroniki lub majsterkowania? Napisz nam parę słów o sobie przez formularz kontaktowy i dołącz do grona ekspertów ŁNN.

Skontaktuj się z nami – stworzymy dedykowaną ofertę dostosowaną do celów Twojej kampanii.

Średnia miesięczna ilość użytkowników odwiedzających portal w ciągu ostatnich 6 miesięcy wynosi 71 000 (zaktualizowano 20.02.2024 r.).