FAQ

Łączy nas napięcie to miejsce gdzie nie tylko dyskutujemy i dzielimy się wiedzą, ale także pomagamy innym użytkownikom. Jak w każdej społeczności mamy swoje zasady, z którymi możesz zapoznać się tutaj.

Praca to innymi słowy Twoja aktywność w społeczności – mierzymy nią wypełnienie profilu, zadawane pytania, udzielane odpowiedzi, dodawanie komentarzy do odpowiedzi innych użytkowników i artykułów blogowych oraz punkty uzyskane za nowych użytkowników, którzy dołączyli do społeczności dzięki Twojemu zaproszeniu.

Moc to punkty dodatnie lub ujemne przyznawane przez naszą społeczność za merytorykę Twoich odpowiedzi. Są przyznawane na podstawie poziomu użyteczności odpowiedzi, oryginalności rozwiązania problemu i oczywiście sposobu wyjaśnienia. To także punkty przyznawane przez autora pytania za odpowiedzi, które uznał za pomocne.

Tworząc naszą społeczność przyświecała nam idea by każdy mógł znaleźć potrzebną mu wiedzę. Niezależnie od poziomu zaawansowania i tego czy elektryka, elektronika i mechanika to zainteresowanie czysto zawodowe, czy ambitne hobby. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań, dlatego na www.laczynasnapiecie.pl nie ma miejsca na hejt i nieregulaminowe zachowania.

Wiemy, że niektóre pytania mogą powodować napięcie, ale w dyskusjach stawiamy na szacunek i zwracamy szczególną uwagę na kulturę wypowiedzi.

Nadużycia definiujemy jako nieregulaminowe lub wulgarne zachowanie, a także SPAM i za to przyznajemy punkty ujemne.

Tak! Pod każdą odpowiedzią i komentarzem masz możliwość oceny wartości wypowiedzi innych użytkowników, poprzez kliknięcie ikonek kciuków w górę i w dół. W ten sposób przyznajesz ich autorom +/- 1 punkt.

Jako autor pytania, masz możliwość wyróżnić odpowiedzi użytkowników, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i pomogli Ci rozwiązać Twój problem, przyznając im w ten sposób dwa dodatkowe punkty Mocy. Możesz nagrodzić w ten sposób jedną odpowiedź każdego użytkownika udzielającego się w założonym przez Ciebie wątku.

Masz lekkie pióro i wiedzę z zakresu elektryki, elektroniki lub majsterkowania? Napisz nam parę słów o sobie przez formularz kontaktowy i dołącz do grona ekspertów ŁNN.

Skontaktuj się z nami – stworzymy dedykowaną ofertę dostosowaną do celów Twojej kampanii.