Konkurs "Jakość połączeń"

Konkurs "Jakość połączeń"

Drodzy Użytkownicy, 

wiemy jak bardzo lubicie rozwiązywać najróżniejsze problemy z zakresu instalacji elektrycznych, dlatego we współpracy z firmą Wago przygotowaliśmy dla Was konkurs. 

Przez 10 tygodni w każdą środę należący do naszej społeczności ekspert Piotr Muskała z firmy Wago będzie stawiał przed Wami wyzwania i nagradzał najlepsze odpowiedzi. 

Wszyscy znacie niezwykle popularne złączki instalacyjne, ale czy wiecie już wszystko o złączkach listwowych i ich zastosowaniach?

Sprawdzimy to zadając Wam każdego tygodnia jedno pytanie dotyczące złączek TOPJOB S.

Oceniana będzie wiedza i kreatywność. 

Uczestnicy podczas trwania konkursu nagradzani będą dodatkowymi punktami od ekspertów, którzy mogą przyznać +15 punktów oraz oceniani przez innych członków naszej społeczności, którzy poprzez kciuki w górę i w dół mogą przyznawać +/- 1 punkt

W każdym tygodniu wygrywa osoba, która uzyskała największą liczbę punktów. 

Co można wygrać? 

W każdym tygodniu jest szansa na wygranie piłki Adidas Uniforia oraz kodu rabatowego o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie TIM.

Ale to nie wszystko...

Po upływie 10 tygodni wybierzemy 3 wypowiedzi, które w naszej ocenie były najbardziej wartościowe, a do ich autorów powędrują zestawy starowe WAGO. 

Harmonogram

Konkurs trwa od 20 października do 29 grudnia 2021 roku.  

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Komentarze (2)

  • Popularyzacja złączek WAGO ruszyła! Cieszy mnie to, bo to rozwiązania ułatwiające prace. A im więcej sprzedanych produktów, tym łatwiej o dostępność w hurtowniach.

  • Nie korzystałem, czasem jak potrzeba to typu ZUG choć zdarzało mi się wsadzić nie raz adapter :

    Wyniki wyszukiwania dla: adapter montażowy wago | TIM SA

    do tego szybkozłączki...

    Nie miałem po prostu takich potrzeb, ale,,,,, ale,,,,, ale......