Przeczytasz w 4 min.
Ostatnia aktualizacja 2022-04-11

ETI Polam został drugim partnerem serwisu „Łączy nas napięcie”

ETI Polam został drugim partnerem serwisu „Łączy nas napięcie”

Z radością informujemy, ze partnerem serwisu została firma ETI Polam. Celem naszej współpracy jest dostarczanie Wam jeszcze więcej wiedzy, wartościowych informacji oraz informowania o trendach i nowościach rynkowych. 

O firmie

Od roku 1950 aż do chwili obecnej, ETI rozwija się jako przodujący światowy dostawca produktów i usług w dziedzinie instalacji elektrycznych i jako poważny producent ceramiki elektrotechnicznej, narzędzi, wyrobów z tworzywa sztucznego oraz gumy technicznej.  Podstawowym czynnikiem powodującym rozwój strategiczny firmy ETI są jej oddziały w Słowenii i w innych państwach a także bliska kooperacja ze strategicznymi partnerami.

Łączy nas napięcie

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do społeczności i zadawaj pytania!

Zarejestruj się

Koncern ETI zatrudnia dzisiaj ponad 1600 pracowników, a jego wyroby są sprzedawane w ponad 60 krajach świata. Firma ETI inwestuje bardzo duże środki w badania naukowe i rozwój oraz działalność innowacyjną. Jest jedną z pierwszych firm słoweńskich, która zdobyła certyfikat jakości ISO 9001 i certyfikat zarządzania środowiskiem ISO 14000. Jakość wyrobów oraz usług jest ciągle doskonalona dla satysfakcji klientów i doskonałości biznesowej. Wszystkie produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty i wiele znaków jakości. Firma odniosła sukces w kreowaniu międzynarodowej konkurencji jako nastawionego na rozwój stabilnego zespołu, który nie może zostać zatrzymany ani poprzez nacisk konkurencji ani poprzez odczuwalną w ostatnich latach recesję. W przyszłości ETI nadal będzie rozwijać ofertę wysokiej jakości produktów i usług, a zyski będą inwestowane w wiedzę, rynek i rozwój technologiczny firmy.

Oferta

Celem działalności firmy ETI Polam Sp. z o.o. jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń:

Dlatego w ofercie ETI znajduje się: 

Zobacz materiał wideo:

Rys historyczny

Firma ETI Polam jest firmą – córką, która została powołana w 1997 r. przez dwie firmy: 1. FSE „Polam-Pułtusk” S.A. (Polska) z udziałem kapitałowym 40% 2. ETI d.d. IZLAKE (Słowenia) z udziałem kapitałowym 60%. W roku 2001 po porozumieniu się w/w firm ETI ELEKTROELEMENT d.d. zostało jedynym właścicielem firmy ETI Polam Sp. z o.o. ze 100% udziałem kapitałowym.

Łączy nas napięcie

Zainteresował Cię temat? Dołącz do społeczności i wkręć się w dyskusję.

Zarejestruj się

Postaw na bezpieczeństwo

ETI należy do Sekcji Producentów Aparatury Elektrycznej (SPAE), powstałej przy Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT), w której czołowi producenci połączyli siły w trosce o bezpieczeństwo. Wynika to z faktu, ze na rynku coraz częściej pojawiają się produkty, które nie spełniają wymogów, norm i standardów technicznych, przez co dochodzi do wypierania z rynku produktów pełnowartościowych i bezpiecznych. 

Głównym zadaniem SPAE jest koordynacja i wsparcie działań firm działających na rynku elektrotechnicznym w zakresie współtworzenia i wdrażania obowiązujących norm technicznych i prawa ochrony konkurencji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy ETI Polam zapraszamy do Strefy Producenta.

2

Komentarze

Komentarze (2)