Przeczytasz w 5 min.
Przeczytano 332 razy
Ostatnia aktualizacja 2022-09-12

Legrand partnerem nowej edycji grywalizacji

Legrand partnerem nowej edycji grywalizacji

Artykuł sponsorowany przez Legrand

 


Miło nam poinformować, że partnerem nowej edycji grywalizacji została firma Legrand - światowy lider, produkujący osprzęt elektroinstalacyjny dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłu.

O firmie 

Legrand wyróżnia dużą różnorodnością i wysoką jakością produktów. Firma zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego, takiego jak gniazda elektryczne, w tym również gniazda komputerowe czy światłowodowe. Marka tworzy także systemy Smart Home o wysokiej funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Są to nowoczesne rozwiązania dla domów i mieszkań, które mają służyć latami.

Globalny zasięg i renoma marki Legrand sprawiają, że jest ona chętnie wybierana przy zakupie osprzętu elektroinstalacyjnego i systemów automatyki budynkowej. Innowacyjne podejście sprawia, że Legrand tworzy trwałe, nowoczesne i wytrzymałe produkty, nie ustając w poszukiwaniu nowych funkcjonalności.

Czujniki ruchu, gniazda światłowodowe, ściemniacze, ale także produkty, takie jak puszki, rozdzielnice, gniazda telefoniczne czy domofony – to tylko niektóre z produktów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiada marka Legrand. To także nowoczesny system Smart Home Legrand Netatmo, zwiększający bezpieczeństwo i komfort w domu.

Łączy nas napięcie

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do społeczności i zadawaj pytania!

Zarejestruj się

Zobacz materiał wideo:

Jakość w parze z nowoczesnością

Tworząc serie produktów, Legrand stawia na innowacje związane z funkcjonalnością, jakością i wyglądem. Dzięki temu wszystkie gniazda elektryczne: mi.in. antenowe, światłowodowe, telefoniczne czy komputerowe, ale także łączniki, czujniki ruchu czy elementy systemu Smart Home, a także ramki są trwałe i wpisują się w ponadczasową stylistykę, także pod względem designu.

Wśród popularnych serii produktów, warto wyróżnić:

 • Legrand Valena Life – stylowa seria innowacyjnych produktów o klasycznym charakterze. Duży wybór kolorów ramek i plakietek oraz połączenie tradycji z nowoczesnością pozwalają na kreowanie ponadczasowych wnętrz w nowoczesnym wydaniu;
 • Legrand Niloe – produkty tej serii oprócz tradycyjnych gniazd i łączników to także nowoczesne rozwiązania, umożliwiające nieinwazyjną rozbudowę instalacji automatyki domowej;
 • Legrand Niloe Step – seria charakteryzująca się ponadczasową stylistyką i designem. Ramki dostępne są w 10 kolorach, a mechanizmy, takie jak łączniki, gniazda antenowe, komputerowe czy światłowodowe można wybrać spośród 4 kolorów, tworząc indywidualny charakter wnętrza;
 • Legrand Niloe Selection – to seria o uniwersalnej stylistyce, pasująca do każdego wnętrza. Dzięki częściowej kompatybilności produktów serii Niloe z serią Niloe Selection  możliwa jest wymiana ramek wcześniej zainstalowanych łączników i gniazd Niloe. Dostępne są one w kolorze białym, czarnym, aluminiowym oraz stalowym.
 • Legrand Netatmo – to nowoczesny system Smart Home, który można zainstalować w każdym domu czy mieszkaniu. To system, który możesz mieć, dzięki wykorzystaniu już istniejącej instalacji. Cały układ jest tak zaprojektowany, by można go było rozbudowywać o kolejne elementy;
 • Wideodomofon i domofon Bticino – to produkty, które są łatwe w montażu. Można je zainstalować, wykorzystując już istniejącą sieć.

Łączy nas napięcie

Masz pytania? Zarejestruj się i zadaj je naszej społeczności!

Dołącz do nas

Funkcjonalność połączona z wyjątkowym designem

Funkcjonalność jest najważniejszą cechą osprzętu elektroinstalacyjnego, jednak dziś to za mało. Legrand łączy w sobie wygodę użytkowania, nowoczesne rozwiązania oraz atrakcyjny design, by gniazda elektryczne, łączniki, czujniki ruchu, gniazda antenowe, ściemniacze czy gniazda telewizyjne stały się integralną częścią wystroju domu i mieszkania. Innowacyjne serie Legrand umożliwiają zachowanie wysokiej funkcjonalności oraz jakości i estetyki wykończenia, a kompatybilność rozwiązań pozwala na dostosowanie instalacji do własnych potrzeb.

Przykładem jest system Smart Home Legrand Netatmo, który jest wyrazem innowacyjności i funkcjonalności, jaką charakteryzuje się marka. Jest przyjazny dla użytkowników oraz łatwy w projektowaniu i montażu. Jego możliwości sprawiają, że znajduje on zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, czyniąc z nich komfortową przestrzeń.

Legrand to jakość i design, na których możesz polegać.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Legrand zapraszamy do Strefy Producenta.

Czytaj także:

Podstawy SEO dla małych firm, czyli jak zyskać klientów z sieci?

Podstawy SEO dla małych firm, czyli jak zyskać klientów z

Czym jest SEO i dlaczego jest kluczowe do skutecznego prowadzenia b

Więcej
Relpol partnerem nowej edycji grywalizacji

Relpol partnerem nowej edycji grywalizacji

Relpol SA to polski producent przekaźników z ponad 60 letnią tradyc

Więcej
Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas

Miło nam poinformować, że partnerem serwisu została firma Kontakt S

Więcej
Konkurs "Jakość połączeń"

Konkurs "Jakość połączeń"

Wracamy do Was z kolejnym konkursem! Podejmij wyzwanie eksperta Wag

Więcej
Rozstrzygnięcie V edycji grywalizacji w 2021 roku

Rozstrzygnięcie V edycji grywalizacji w 2021 roku

Sprawdź kto wygrał V edycję grywalizacji i zdobył kod rabatowy o wa

Więcej
Zmiany w zakresie świadectw kwalifikacyjnych SEP. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zmiany w zakresie świadectw kwalifikacyjnych SEP. Poznaj

Świadectwo kwalifikacyjne to jeden z najważniejszych dokumentów każ

Więcej

Komentarze (4)

 • Trochę na tym się robi od kiedy był FAEL potem LEGRAND. Popularność spadła z czasem bo konkurencja się zrobiła większa. Mają niedociągnięcia również ale... zawsze jakieś ale musi być !

 • Godne uwagi. Też zaczynam trochę Legranda. Bd jakości kortka. 

 • Legrand super marka, polecam. Sam osobiście dużo pracowałem na Legrandzie przy modułowych gniazdach LAN + elektryka. Sama przyjemność.

  Gniazda modułowe czyli montowane na szynie TH35 czy w korytach kablowych? Ja miałem przyjemność montować te do koryt kablowych i montaż przebiegał błyskawicznie, fajne rozwiązanie ;)