Przeczytasz w 5 min.
Przeczytano 1 125 razy
Ostatnia aktualizacja 2024-01-30

Legrand partnerem nowej edycji grywalizacji

Legrand partnerem nowej edycji grywalizacji

Artykuł sponsorowany przez Legrand

 


Miło nam poinformować, że partnerem nowej edycji grywalizacji została firma Legrand - światowy lider, produkujący osprzęt elektroinstalacyjny dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłu.

O firmie 

Legrand wyróżnia dużą różnorodnością i wysoką jakością produktów. Firma zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego, takiego jak gniazda elektryczne, w tym również gniazda komputerowe czy światłowodowe. Marka tworzy także systemy Smart Home o wysokiej funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Są to nowoczesne rozwiązania dla domów i mieszkań, które mają służyć latami.

Globalny zasięg i renoma marki Legrand sprawiają, że jest ona chętnie wybierana przy zakupie osprzętu elektroinstalacyjnego i systemów automatyki budynkowej. Innowacyjne podejście sprawia, że Legrand tworzy trwałe, nowoczesne i wytrzymałe produkty, nie ustając w poszukiwaniu nowych funkcjonalności.

Czujniki ruchu, gniazda światłowodowe, ściemniacze, ale także produkty, takie jak puszki, rozdzielnice, gniazda telefoniczne czy domofony – to tylko niektóre z produktów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiada marka Legrand. To także nowoczesny system Smart Home Legrand Netatmo, zwiększający bezpieczeństwo i komfort w domu.

Łączy nas napięcie

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do społeczności i zadawaj pytania!

Zarejestruj się

Zobacz materiał wideo:

Jakość w parze z nowoczesnością

Tworząc serie produktów, Legrand stawia na innowacje związane z funkcjonalnością, jakością i wyglądem. Dzięki temu wszystkie gniazda elektryczne: mi.in. antenowe, światłowodowe, telefoniczne czy komputerowe, ale także łączniki, czujniki ruchu czy elementy systemu Smart Home, a także ramki są trwałe i wpisują się w ponadczasową stylistykę, także pod względem designu.

Wśród popularnych serii produktów, warto wyróżnić:

 • Legrand Valena Life – stylowa seria innowacyjnych produktów o klasycznym charakterze. Duży wybór kolorów ramek i plakietek oraz połączenie tradycji z nowoczesnością pozwalają na kreowanie ponadczasowych wnętrz w nowoczesnym wydaniu;
 • Legrand Niloe – produkty tej serii oprócz tradycyjnych gniazd i łączników to także nowoczesne rozwiązania, umożliwiające nieinwazyjną rozbudowę instalacji automatyki domowej;
 • Legrand Niloe Step – seria charakteryzująca się ponadczasową stylistyką i designem. Ramki dostępne są w 10 kolorach, a mechanizmy, takie jak łączniki, gniazda antenowe, komputerowe czy światłowodowe można wybrać spośród 4 kolorów, tworząc indywidualny charakter wnętrza;
 • Legrand Niloe Selection – to seria o uniwersalnej stylistyce, pasująca do każdego wnętrza. Dzięki częściowej kompatybilności produktów serii Niloe z serią Niloe Selection  możliwa jest wymiana ramek wcześniej zainstalowanych łączników i gniazd Niloe. Dostępne są one w kolorze białym, czarnym, aluminiowym oraz stalowym.
 • Legrand Netatmo – to nowoczesny system Smart Home, który można zainstalować w każdym domu czy mieszkaniu. To system, który możesz mieć, dzięki wykorzystaniu już istniejącej instalacji. Cały układ jest tak zaprojektowany, by można go było rozbudowywać o kolejne elementy;
 • Wideodomofon i domofon Bticino – to produkty, które są łatwe w montażu. Można je zainstalować, wykorzystując już istniejącą sieć.

Łączy nas napięcie

Masz pytania? Zarejestruj się i zadaj je naszej społeczności!

Dołącz do nas

Funkcjonalność połączona z wyjątkowym designem

Funkcjonalność jest najważniejszą cechą osprzętu elektroinstalacyjnego, jednak dziś to za mało. Legrand łączy w sobie wygodę użytkowania, nowoczesne rozwiązania oraz atrakcyjny design, by gniazda elektryczne, łączniki, czujniki ruchu, gniazda antenowe, ściemniacze czy gniazda telewizyjne stały się integralną częścią wystroju domu i mieszkania. Innowacyjne serie Legrand umożliwiają zachowanie wysokiej funkcjonalności oraz jakości i estetyki wykończenia, a kompatybilność rozwiązań pozwala na dostosowanie instalacji do własnych potrzeb.

Przykładem jest system Smart Home Legrand Netatmo, który jest wyrazem innowacyjności i funkcjonalności, jaką charakteryzuje się marka. Jest przyjazny dla użytkowników oraz łatwy w projektowaniu i montażu. Jego możliwości sprawiają, że znajduje on zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, czyniąc z nich komfortową przestrzeń.

Legrand to jakość i design, na których możesz polegać.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Legrand zapraszamy do Strefy Producenta.

Komentarze (4)


  • Ostatnia wizyta:
  • W serwisie od:
  • 74 pytań
  • 2112 odpowiedzi
  • 88.9% pozytywnych ocen od użytkowników

  Trochę na tym się robi od kiedy był FAEL potem LEGRAND. Popularność spadła z czasem bo konkurencja się zrobiła większa. Mają niedociągnięcia również ale... zawsze jakieś ale musi być !


  • Ostatnia wizyta:
  • W serwisie od:
  • 1 pytań
  • 2 odpowiedzi
  • Brak ocen

  Godne uwagi. Też zaczynam trochę Legranda. Bd jakości kortka. 


  • Ostatnia wizyta:
  • W serwisie od:
  • 7 pytań
  • 90 odpowiedzi
  • 97.2% pozytywnych ocen od użytkowników

  Legrand super marka, polecam. Sam osobiście dużo pracowałem na Legrandzie przy modułowych gniazdach LAN + elektryka. Sama przyjemność.

  • Ostatnia wizyta:
  • W serwisie od:
  • 15 pytań
  • 1113 odpowiedzi
  • 97.6% pozytywnych ocen od użytkowników

  Gniazda modułowe czyli montowane na szynie TH35 czy w korytach kablowych? Ja miałem przyjemność montować te do koryt kablowych i montaż przebiegał błyskawicznie, fajne rozwiązanie ;)

Czytaj także:

Jak pandemia wpłynie na pracę elektroinstalatorów?

Jak pandemia wpłynie na pracę elektroinstalatorów?

Badanie przprowadzono wśród elektroinstalatorów z calego kraju. Poz

Więcej
Podstawy SEO dla małych firm, czyli jak zyskać klientów z sieci?

Podstawy SEO dla małych firm, czyli jak zyskać klientów z

Czym jest SEO i dlaczego jest kluczowe do skutecznego prowadzenia b

Więcej
Ospel partnerem nowej edycji grywalizacji

Ospel partnerem nowej edycji grywalizacji

Miło nam poinformować, że partnerem ostatniej edycji grywalizacji z

Więcej
TT Plast partnerem grywalizacji

TT Plast partnerem grywalizacji

Z radością informujemy, że partnerem ostatniej edycji grywalizacji

Więcej
Rozstrzygnięcie V edycji grywalizacji w 2021 roku

Rozstrzygnięcie V edycji grywalizacji w 2021 roku

Sprawdź kto wygrał V edycję grywalizacji i zdobył kod rabatowy o wa

Więcej
Elektryzujące zwycięstwo Tomasza Chlipały w WorldSkills Poland 2021

Elektryzujące zwycięstwo Tomasza Chlipały w WorldSkills P

O udziale w polskiej edycji konkursu WorldSkills, satysfakcji ze zw

Więcej