Ospel partnerem nowej edycji grywalizacji

Ospel partnerem nowej edycji grywalizacji

Miło nam poinformować, że partnerem ostatniej edycji grywalizacji została firma Ospel - czołowy producent osprzętu w Polsce.

O firmie

Firma OSPEL S.A. jest polskim przedsiębiorstwem, którego wieloletnie doświadczenie w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego sięga połowy XX wieku. Wykorzystując tradycję, jako fundament nowoczesnej firmy, dokonano szeregu inwestycji w park maszynowy, ludzi i technologie. Pozwala to sprostać stawianym przez rynek wymaganiom i oczekiwaniom.

Dzięki swej wiedzy, ciężkiej pracy i rzetelnemu podejściu OSPEL jest niezawodnym partnerem w biznesie, dzięki czemu nazwa firmy stała się synonimem profesjonalizmu, a produkty producenta znajdują uznanie na wymagających rynkach europejskich.

Misją marki jest dostarczenie wysokiej jakości osprzętu, który zapewni stosowanie nowoczesnych rozwiązań elektroinstalacyjnych, tak aby łatwo i bezpiecznie można było korzystać z energii elektrycznej.

Marka OSPEL specjalizuje się w produkcji: 

Zobacz materiał wideo: 

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i atrakcyjne wzornictwo

W szukanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, wykorzystanie nowoczesnych technologii do tworzenia zaawansowanych technicznie, innowacyjnych produktów zaangażowany jest młody, ambitny i kreatywny zespół inżynierów. Przy projektowaniu producent sięga do światowych rozwiązań w dziedzinie design’u.

W swojej działalności Ospel stawia przede wszystkim na: 

  • zapewnienie najwyższej jakości produktu,
  • powtarzalności produkcji,
  • szybkiej reakcji na oczekiwania klienta,
  • krótkim czasie wprowadzania produktu.

Jest to możliwe dzięki własnemu laboratorium kontroli jakości, które sprawdza wyroby na każdym etapie produkcji. Wszystkie wyroby sygnowane logo OSPEL posiadają stosowną certyfikację, a  od 2000 roku marka działa zgodnie z certyfikowanym przez TÜV Rheinland systemem zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001:2015.

Produkty Ospel są wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym i w budynkach użyteczności publicznej oraz doceniane zarówno przez użytkowników indywidualnych chwalących oryginalny design, jak i instalatorów stawiających przede wszystkim na łatwość montażu. 

Na szczególną uwagę zasługują seria Sonata, która została uhonorowana Godłem Teraz Polska oraz Aria, którą klienci cenią za wyjątkowy design. 

Made in Poland

Spółka OSPEL SA posiada wyłącznie polski kapitał i wspiera rodzimy rynek. Wszystkie etapy procesu produkcji są realizowane w Polsce, wewnątrz struktury firmy, która obecnie zatrudnia ponad 500 wykwalifikowanych pracowników.  Pozwala to na stałe kontrolowanie jakości, od pomysłu na produkt, aż po dostarczenie go do Klienta. Jest to możliwe dzięki olbrzymim środkom inwestycyjnym, które marka przeznacza na rozwój biur konstrukcyjnych, oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz nowoczesny park maszynowy.

W trosce o środowisko 

Firmie OSPEL S.A. los naszej planety nie jest obojętny, dlatego od wielu lat przywiązuje dużą wagę do zagadnień ekologicznych, inwestując w modernizację istniejących instalacji, wprowadzając nowoczesne technologie, dzięki czemu minimalizuje negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Prestiżowe nagrody

Działalność marki wielokrotnie była nagradzana prestiżowymi nagrodami. Ospel jest laureatem nagród takich jak Gazeli Biznesu, Promotora Polskiej Gospodarki, Dobry Design, Teraz Polska.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Ospel zapraszamy tutaj.

Komentarze (2)

  • Ospel mógłby poprawić jakość swoich mechanizmów. Moim zdaniem nie są one zbyt dobre. Zdarza się że przewody wypadają z samozacisków, łącznik roletowy np nie styka za każdym kliknięciem. Design i linia kolorystyczna jest w porządku, wiadomo kwestia gustu ale tu raczej nie ma się do czego przyczepić. Mnogość rozwiązań dlatego jest ok. Pozostaje poprawić jakość materiałów w mechanizmach i będzie można się zbliżać do Kontakt - Simon.

  • Ospel to tak jakoś mi nie leży i nie leżał nigdy niestety. Nie mam dobrych wspomnień.

    Brawo Ospel 🇵🇱 Osprzęt elektroinstalacyjny bardzo dobrej jakości. Często spotykam go w swojej pracy przy instalacjach w domach i budynkach wielorodzinnych.