Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Miło nam poinformować, że partnerem serwisu została firma Kontakt Simon - lider w segmencie łączników i gniazd na rynku polskim. Celem naszej współpracy jest stały rozwój portalu i dostarczanie Wam więcej wartościowych informacji oraz informowanie o nowościach i trendach na rynku. 

O firmie

Kontakt-Simon SA to marka z ponad 100 letnią historią. Powstała na początku ubiegłego stulecia (12 lipca 1921 roku) w wyniku współpracy przedstawicieli polskiego przemysłu z Bankiem Przemysłowym i Śląskim Bankiem Przemysłowym, którzy założyli Spółkę Akcyjną Przemysłu Elektrycznego w Czechowicach. Początkowo fabryka produkowała oporniki i regulatory, sprzęt instalacyjny, oświetleniowy i sygnalizacyjny oraz mierniki elektryczne. W niedługim czasie do asortymentu dołączono także oprawki izolacyjne, gniazda bezpiecznikowe, wyłączniki pokrętne oraz bardzo popularne w tamtych czasach gniazda wtyczkowe w obudowie porcelanowej.

W miarę upływu lat firma powiększała swój asortyment. Kontakt Simon nie ustaje przy tym w doskonaleniu procesów produkcyjnych i metod zarządzania, a przede wszystkim w rozbudowie oferty o innowacyjne rozwiązania opracowywane dzięki inwestycjom w ludzi, badania i rozwój.

Wieloletnia obecność na rynku, a także zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników daje pewność wysokiej jakości oferowanego osprzętu. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały zyskały uznanie na rynku krajowym i poza jego granicami, co potwierdzają liczne certyfikaty krajowe i zagraniczne. 

Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych – włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych.

Zobacz materiał wideo: 

Łączy nas napięcie

Masz pytania? Zarejestruj się i zadaj je naszej społeczności!

Dołącz do nas

Oferta

Kontakt-Simon jest liderem w segmencie łączników i gniazd na rynku polskim. Oferuje produkty dla wszystkich grup klientów. Przede wszystkim jest to osprzęt elektroinstalacyjny: gniazda, łączniki, praktyczne elementy elektroniczne.

Zobacz serie, które łączą funkcjonalność z wysoką estetyką, znajdując zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej: 

kontakt simon produkty

Najnowsza oferta to m.in. elektroniczne produkty sterowane za pomocą smartfonu Simon 54 GO, a także seria szklanych paneli z modułami dotykowymi Simon 54 Touch.

Marka oferuje także systemy rozprowadzania energii obejmujące szeroką gamę produktów umożliwiających tworzenie rozbudowanych instalacji elektrycznych, informatycznych oraz multimedialnych. Znajdują one zastosowanie w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, znacznie poprawia ergonomię pracy oraz ułatwia dostęp do mediów. 

Są to: 

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Kontakt Simon zapraszamy do Strefy Producenta.

Komentarze (5)

 • Bardzo dużo montuje gnizad Simon. I polecam ten osprzęt klientom

  A częściej kupujesz komplety czy mechanizmy osobno i ramki z przyciskami osobno?

  Jak polecasz to musisz uważać bo zaraz będzie informacja na forum ze to wyścig szczurów i masz z tego nieuczciwe profity.

  Ktoś tu komuś coś takiego zarzucał? Ja się nie spotkałem a jestem od marca chyba.

  Wyświetl dodatkowe komentarze (1)
 • Jak jeszcze montowałem osprzęt zdarzało się pracować na waszym systemie. Nie mogę napisać złego słowa. Przyjemny montaż jak i estetyka.

  A zdarzyło Ci się montować Simon 82 Detail? Tam nie trzeba zdejmować izolacji, jest ona nacinana przez mechanizm. Zastanawia mnie jak to się w praktyce sprawdza.

 • Fajny film.

  Również polecam Simona. Dobra jakość w przystępnej cenie.

 • Jak dla mnie, to najlepsza firma z osprzętem elektroinstalacyjnym. Bardzo dużo tego się montuje. Cena do jakości jest wspaniale wyważona. Szkoda tylko, że walizki reklamowe z Simon 82 Detail jest bardzo trudno uzyskać na własność, ale rozumiem że to duże koszty materiałowe.

 • Bardzo fajny i przyjazny osprzęt maja wreszcie CZARNY CZARNY nie jakiś AAANTRAAANCYTTT. Co prawda to górna półka nie tania ale zawsze jakaś inszość w tych zabawkach instalatorskich !