Przeczytasz w 3 min.
Przeczytano 682 razy
Ostatnia aktualizacja 2022-08-24

Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Artykuł sponsorowany przez Kontakt Simon


Miło nam poinformować, że partnerem serwisu została firma Kontakt Simon - lider w segmencie łączników i gniazd na rynku polskim. Celem naszej współpracy jest stały rozwój portalu i dostarczanie Wam więcej wartościowych informacji oraz informowanie o nowościach i trendach na rynku. 

O firmie

Kontakt-Simon SA to marka z ponad 100 letnią historią. Powstała na początku ubiegłego stulecia (12 lipca 1921 roku) w wyniku współpracy przedstawicieli polskiego przemysłu z Bankiem Przemysłowym i Śląskim Bankiem Przemysłowym, którzy założyli Spółkę Akcyjną Przemysłu Elektrycznego w Czechowicach. Początkowo fabryka produkowała oporniki i regulatory, sprzęt instalacyjny, oświetleniowy i sygnalizacyjny oraz mierniki elektryczne. W niedługim czasie do asortymentu dołączono także oprawki izolacyjne, gniazda bezpiecznikowe, wyłączniki pokrętne oraz bardzo popularne w tamtych czasach gniazda wtyczkowe w obudowie porcelanowej.

W miarę upływu lat firma powiększała swój asortyment. Kontakt Simon nie ustaje przy tym w doskonaleniu procesów produkcyjnych i metod zarządzania, a przede wszystkim w rozbudowie oferty o innowacyjne rozwiązania opracowywane dzięki inwestycjom w ludzi, badania i rozwój.

Wieloletnia obecność na rynku, a także zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników daje pewność wysokiej jakości oferowanego osprzętu. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały zyskały uznanie na rynku krajowym i poza jego granicami, co potwierdzają liczne certyfikaty krajowe i zagraniczne. 

Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych – włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych.

Zobacz materiał wideo: 

Łączy nas napięcie

Masz pytania? Zarejestruj się i zadaj je naszej społeczności!

Dołącz do nas

Oferta

Kontakt-Simon jest liderem w segmencie łączników i gniazd na rynku polskim. Oferuje produkty dla wszystkich grup klientów. Przede wszystkim jest to osprzęt elektroinstalacyjny: gniazda, łączniki, praktyczne elementy elektroniczne.

Zobacz serie, które łączą funkcjonalność z wysoką estetyką, znajdując zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej: 

kontakt simon produkty

Najnowsza oferta to m.in. elektroniczne produkty sterowane za pomocą smartfonu Simon 54 GO, a także seria szklanych paneli z modułami dotykowymi Simon 54 Touch.

Marka oferuje także systemy rozprowadzania energii obejmujące szeroką gamę produktów umożliwiających tworzenie rozbudowanych instalacji elektrycznych, informatycznych oraz multimedialnych. Znajdują one zastosowanie w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, znacznie poprawia ergonomię pracy oraz ułatwia dostęp do mediów. 

Są to: 

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Kontakt Simon zapraszamy do Strefy Producenta.

Czytaj także:

Poradnik Łukasza - O społeczności "Łączy nas napięcie"

Poradnik Łukasza - O społeczności "Łączy nas napięcie"

Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego planując rozwój

Więcej
Czym jest UX i jakie korzyści niesie dla Twojego biznesu?

Czym jest UX i jakie korzyści niesie dla Twojego biznesu?

Jeśli chcesz rozwijać firmę i pozyskiwać klientów w Internecie twoj

Więcej
Rozstrzygnięcie IV edycji grywalizacji w 2021 roku

Rozstrzygnięcie IV edycji grywalizacji w 2021 roku

Mamy przyjemność poinformować Was o rozstrzygnięcie IV edycji grywa

Więcej
Wyniki konkursu "Opisy produktów"

Wyniki konkursu "Opisy produktów"

Wyniki konkursu „Opisy produktów” są już dostępne. Poznaj naszych l

Więcej
Nowa odsłona portalu Łączy nas napięcie już gotowa!

Nowa odsłona portalu Łączy nas napięcie już gotowa!

Przedstawiamy nową wersję serwisu Łączy nas napięcie. Zobacz co now

Więcej
SkillsPoland, pierwszy krok w wielki świat

SkillsPoland, pierwszy krok w wielki świat

Elektryka, programowanie maszyn CNC albo florystyka jako dyscypliny

Więcej

Komentarze (9)