Przeczytasz w 3 min.
Przeczytano 419 razy
Ostatnia aktualizacja 2022-08-24

Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Kontakt Simon został trzecim partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Artykuł sponsorowany przez Kontakt Simon


Miło nam poinformować, że partnerem serwisu została firma Kontakt Simon - lider w segmencie łączników i gniazd na rynku polskim. Celem naszej współpracy jest stały rozwój portalu i dostarczanie Wam więcej wartościowych informacji oraz informowanie o nowościach i trendach na rynku. 

O firmie

Kontakt-Simon SA to marka z ponad 100 letnią historią. Powstała na początku ubiegłego stulecia (12 lipca 1921 roku) w wyniku współpracy przedstawicieli polskiego przemysłu z Bankiem Przemysłowym i Śląskim Bankiem Przemysłowym, którzy założyli Spółkę Akcyjną Przemysłu Elektrycznego w Czechowicach. Początkowo fabryka produkowała oporniki i regulatory, sprzęt instalacyjny, oświetleniowy i sygnalizacyjny oraz mierniki elektryczne. W niedługim czasie do asortymentu dołączono także oprawki izolacyjne, gniazda bezpiecznikowe, wyłączniki pokrętne oraz bardzo popularne w tamtych czasach gniazda wtyczkowe w obudowie porcelanowej.

W miarę upływu lat firma powiększała swój asortyment. Kontakt Simon nie ustaje przy tym w doskonaleniu procesów produkcyjnych i metod zarządzania, a przede wszystkim w rozbudowie oferty o innowacyjne rozwiązania opracowywane dzięki inwestycjom w ludzi, badania i rozwój.

Wieloletnia obecność na rynku, a także zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników daje pewność wysokiej jakości oferowanego osprzętu. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały zyskały uznanie na rynku krajowym i poza jego granicami, co potwierdzają liczne certyfikaty krajowe i zagraniczne. 

Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych – włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych.

Zobacz materiał wideo: 

Łączy nas napięcie

Masz pytania? Zarejestruj się i zadaj je naszej społeczności!

Dołącz do nas

Oferta

Kontakt-Simon jest liderem w segmencie łączników i gniazd na rynku polskim. Oferuje produkty dla wszystkich grup klientów. Przede wszystkim jest to osprzęt elektroinstalacyjny: gniazda, łączniki, praktyczne elementy elektroniczne.

Zobacz serie, które łączą funkcjonalność z wysoką estetyką, znajdując zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej: 

kontakt simon produkty

Najnowsza oferta to m.in. elektroniczne produkty sterowane za pomocą smartfonu Simon 54 GO, a także seria szklanych paneli z modułami dotykowymi Simon 54 Touch.

Marka oferuje także systemy rozprowadzania energii obejmujące szeroką gamę produktów umożliwiających tworzenie rozbudowanych instalacji elektrycznych, informatycznych oraz multimedialnych. Znajdują one zastosowanie w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, znacznie poprawia ergonomię pracy oraz ułatwia dostęp do mediów. 

Są to: 

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Kontakt Simon zapraszamy do Strefy Producenta.

Czytaj także:

Rozstrzygnięcie III edycji grywalizacji w 2021 roku

Rozstrzygnięcie III edycji grywalizacji w 2021 roku

Przedstawiamy wyniki III edycji grywalizacji, która miała miejsce w

Więcej
Podstawy SEO dla małych firm, czyli jak zyskać klientów z sieci?

Podstawy SEO dla małych firm, czyli jak zyskać klientów z

Czym jest SEO i dlaczego jest kluczowe do skutecznego prowadzenia b

Więcej
Konkurs - ponad 50 produktów do opisania

Konkurs - ponad 50 produktów do opisania

Chcemy by opisy w sklepie TIM były praktyczne, pomocne i pisane prz

Więcej
Legrand partnerem nowej edycji grywalizacji

Legrand partnerem nowej edycji grywalizacji

Legrand to światowy lider, produkujący osprzęt elektroinstalacyjny

Więcej
Konkurs "Jakość połączeń"

Konkurs "Jakość połączeń"

Wracamy do Was z kolejnym konkursem! Podejmij wyzwanie eksperta Wag

Więcej
Konkurs "Łączy nas napięcie x Schneider Electric"

Konkurs "Łączy nas napięcie x Schneider Electric"

Nasz konkurs to 20 tygodni rywalizacji, 10 pytań i nagrody o wartoś

Więcej

Komentarze (9)