Pozostałe

Sławomir Lesiak
  • Ekspert Elektronik - telekomunikacja
2026-03-17
Przeczytano 426 razy

Systemy typu Smart.

Od jakiegoś czasu wydaje mi się, że zaczynam się gubić w ilości przeróżnych systemów automatyki domowej. Jeszcze nie tak dawno wydawało mi się, że znam prawie wszystkie systemy, a teraz co jakiś cz

2026-03-18
Przeczytano 258 razy

Zarząd w restrukturyzacji

Nasza firma traci płynność i rozważamy otwarcie restrukturyzacji żeby dogadać się z kontrahentami. Czy jako zarząd tracimy wtedy kontrolę nad spółką na rzecz nadzorcy sądowego? Boję się że ktoś mi

2026-03-17
Przeczytano 329 razy

Przekładniki

hej,prośba o podpowiedź w sprawie przekładnika, klient potrzebuje:przekładniki prądowe o parametrach 750/5A 10VA kl.1. Najlepiej, żeby przekładniki były z otwieranym rdzeniem. Przekładniki muszą by

2026-03-12
Przeczytano 324 razy

Umowa na terminal

Podpisałem umowę na terminal i teraz widzę dodatkowe opłaty których agent nie wspominał - za aktywację, za faktury papierowe, jakieś opłaty groszowe. Czy to normalne?

2026-03-10
Przeczytano 335 razy

Naprawa elektroniki przemysłowej

Jakie są typowe czasy naprawy elektroniki przemysłowej i czy można liczyć na jakiś express serwis jeśli maszyna stoi i tracimy produkcję?

2026-03-11
Przeczytano 344 razy

Płatności kartą

Kiedy pieniądze z płatności kartą trafiają na konto - od razu czy trzeba czekać kilka dni? Wolę wiedzieć z czym mam do czynienia.

2026-03-10
Przeczytano 239 razy

W sprawie ładowarki do magazynu energii

Dzień dobry,Poszukuję ładowarki do magazynu  energii SRNE 5,12kWh model SR-SE05B. Czy mają Państwo dostępną lub mogą mi pomóc jaką mam zamówić, żeby była kontatybilna z tym modelem magazynu en

2026-03-05
Przeczytano 248 razy

Jak wybrać drzwi akustyczne

Wpisuję w Google drzwi akustyczne i mam setki wyników, każda firma pisze że ma najlepsze i najbardziej wyciszające. Nie wiem jak to weryfikować bo nie znam się na parametrach technicznych. Co konkr

2026-01-27
Przeczytano 708 razy

Terminal płatniczy prowizje

Interesuje mnie terminal płatniczy ale słyszałem że banki biorą jakieś prowizje od każdej transakcji. Czy to się w ogóle opłaca przy małych kwotach typu 10-20 zł?

2026-02-18
Przeczytano 536 razy

Druk 3d co o tym sadzicie?

Mam stary element bez dokumentacji który muszę odtworzyć - czy da radę to zeskanować 3D i wydrukować kopię?