Pozostałe
Jak bezpiecznie rozliczać się finansowo?
Panowie, jak rozliczacie się za mniejsze roboty u prywatnych klientów? Coraz częściej nikt nie ma gotówki, chcą blikać albo robić przelewy na telefon, a ja nie chcę, żeby mi bank co chwilę wyłapywa
zakup paneli fotowoltaicznych
WitamInteresuje mnie zakup 4 paneli do instalacji off-grid. najlepiej o mocy 500 w, prosiłbym o ofertęPozdrawiam
Lanberg dołącza do społeczności Łączy Nas Napięcie
Dzień dobry!Miło nam poinformować, że marka Lanberg dołącza do społeczności Łączy Nas Napięcie.Chętnie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwiązań dla sieci, okablowania
Dostawca konstrukcji wsporczych
Szukam dostawcy systemów konstrukcji wsporczych dla zakładu przemysłowego. Kupujemy regularnie i zależy nam na jednym sprawdzonym dostawcy z szerokim asortymentem. Na co zwracać uwagę przy wyborze
Bezpłatny webinar: Retrofit ATMOCE krok po kroku – szkolenie techniczne z modernizacji instalacji PV
Szanowni Państwo,Z przyjemnością zapraszamy na techniczne szkolenie online, podczas którego eksperci z firm Solcity oraz ATMOCE pokażą, jak w praktyce rozbudowywać i modernizować instalacje PV
BuciQ PRO – Seria puszek do elektroniki
Wprowadzenie do sprzedaży w II kwartale 2026.BuciQ PRO to marka profesjonalnych puszek elektroinstalacyjnych (podtynkowych oraz do pustych ścian GK), stworzona z myślą o wymagających systemach Smar
Gips sypany czy gotowy w wiadrze
Słuchajcie, mam do wygładzenia całe mieszkanie i zastanawiam się czy jest sens dopłacać do tych gotowych mas w wiadrach. Stary tynkarz mi mówi, że tylko gips sypany z worka daje twardą ścianę, a te
pompa ciepła i fotowoltaika
Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem jako ogrzewanie do nowego domu.Co o tym sądzicie?
Bezpłatny webinar: Retrofit w systemach ATMOCE – modernizacja bez wymiany falownika
Szanowni Państwo,Z przyjemnością zapraszamy na webinar organizowany przez specjalistów Solcity x ATMOCE, podczas którego zaprezentujemy portfolio ATMOCE wraz z przewagami technologii sola
Kable pod kostką brukową, a rury osłonowe
Dzień dobry, planuje położenie kostki na wjeździe przed i za bramą wjazdową.Dostawca światłowodu zarekomendował mi położenie rury HDPE 25x2,0 lub większej.Chcę sobie zostawić dodatkowe koryta/