2 odpowiedzi

Sprawdź

Jakie posiadacie narzędzia i elektronarzędzia w warsztacie domowym?

 • Wolf 0 pkt

  Ja posiadam głównie elektronarzedzia metabo i parkside uważam że jest tu dobry stosunek ceny do jakości, kiedyś trochę próbowałem pracować na dedrze ale to co robię ociera się już o roboty profesionalne i dedra dla majsterkowicza zaczeła się sypać, co do manualnych polecam stanleya, wihę, irvina, yato, sate i rothenbergera. Podłączam się także do opini że jeśli chodzi o elektronarzedzia to najlepiej jeden max dwóch producentów wtedy akumulatory i ładowarki pasują do siebie.

 • Ghost 0 pkt

  Wszystko zależy od tego co chcesz w swoim warsztacie domowym robić. Czy chcesz majstrować przy elektronice? Czy chcesz coś szlifować lub malować? Czy chcesz wykonywać jakieś prace przy drewnie np. stworzenie drewnianej ławeczki do ogrodu?

  Jeśli chcesz wykonać swoje prace dobrze i dokładnie to polecam wybrać dobre i precyzyjne narzędzia i elektronarzędzia. Najlepiej zastosować elektronarzędzia tego samego producenta, gdyż takie elektronarzędzia posiadają kompatybilne akumulatory oraz ładowarki i w przypadku rozładowania się jednego z akumulatorów będzie można zastosować zamiennie drugi z innego narzędzia.

  Warto też zakupić elektronarzędzie w komplecie z walizką, do której będziesz mógł je schować i bezpiecznie odłożyć na półce, a w przypadku transportu będzie to bezpieczniejsze i wygodniejsze.

  Jeśli chcesz kupić narzędzia typu np. śrubokręty, wkrętaki to też warto pomyśleć o zakupie narzędzi jednego producenta. Proponuję również takie narzędzia zakupić w specjalnej walizce, gdzie będą one poukładane i co najważniejsze, będą znajdowały się w jednym miejscu.