8 odpowiedzi

Sprawdź

Jak promujecie swoje usługi?

Redakcja dodane:

Drodzy Elektrycy, 

jesteśmy ciekawi w jaki sposób reklamujecie swoje usługi? Stawiacie na rekomendacje zadowolonych klientów i pocztę pantoflową czy może sięgacie po możliwości jakie daje Internet i promujecie swój biznes online? 

 • ajotnet 92 pkt

  Jeżeli ktoś w tym jest dobry nie ma teraz problemu ze znalezieniem pracy i zajęcia. Jeżeli doszły by do tego jeszcze reklamy to mało kto z nas znalazł by na wszystko czas. Mnogość zlecen wiąże się niejednokrotnie z niedopełnieniem umów bo dzień jest jaki jest, a i pracownicy nie będą robić więcej niż mogę i po kilku miesiącach są wyeksploatowani a to się wiąże tylko z tym że na odpiernicz będzie zrobione. A jak się upomnisz o bardziej sumienne dopracowanie to otrzymasz "jak ci nie pasuje to zrób sam"

 • JanL 0 pkt

  poczta pantoflowa lub z tzw, "polecenia" to 90% zleceń. Oczwyiście mówimy tu o jedndoosobowej fimire lub małej ekipie co zajmuje się głównie mieszkaniami lub drobnym przemysłem. 

  Jeżeli chcemy robić poważniejsze rzeczy lub mamy większą firmę to marketnig i handlowcy nabierają znacznie ważniejszego znaczenia.

 • KU-609513b7014fd 0 pkt

  Tak naprawdę to reklamy, bibordy, ale tez dobre opinie w sieci i reklamowanie się dają nam klientów. Nie powiem, bo jak ktoś zadowolony to tez komuś powie i tak idzie polecanie. Ale większości to internet w tych czasach daje moc i klientow

 • GN 11 pkt

  Ja pracuję w dystrybucji podzespołów elektronicznych - tu telefon, wizyty, kontakt bezpośredni to podstawa, z czasem przychodzi także rozpoznawalność w branży.

  Pomaga także obecność w prasie i na portalach branżowych ;)
  Linked.in także się przydaje

 • Br3xPL 68 pkt

  Firmy jeszcze nie mam, ale wystarczy sobie zadać pytanie jak teraz szukamy fachowca. Albo wyszukujemy w internecie, albo pytamy znajomych. Reklama jest dość ważnym aspektem rozwijania firmy. "Bo jak cię widzą, tak cię widzą" :) Bardziej będziemy skłonni wziąć elektryka za tą ładniejszą reklamą tam widać profesjonalizm i przyłożenie do pracy.