Nowa edycja grywalizacji - jak zdobyć nagrody?

Nowa edycja grywalizacji - jak zdobyć nagrody?

Społeczność Łączy nas napięcie stworzyliśmy po to, by każdy mógł znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania z zakresu elektryki, elektroniki czy majsterkowania, a pasjonaci i eksperci mogli wymieniać się doświadczeniem.

Dziękujemy, że byliście z nami w 2020 roku i aktywnie współtworzyliście to miejsce. To dzięki Waszym sugestiom dzisiaj możemy przedstawić Wam szereg usprawnień oraz grywalizację w nowej, lepszej odsłonie.

Jest o co walczyć! W tym roku do wygrania są nagrody o łącznej wartości 19 000 zł!

Łączy nas napięcie

Dołącz do naszej społeczności. Zdobywaj nagrody!

Zarejestruj się

Jak to działa?

Wiemy, że wiedza i czas mają swoją wartość. Dlatego aktywni członkowie, regularnie dzielący się przydatnymi radami, są przez nas wyróżniani. Nasza społeczność to nie tylko miejsce, gdzie można zdobywać wiedzę i dzielić się poradami z innymi. Tutaj można także wygrać pełne mocy nagrody! Przygotowaliśmy dla Was aż 6 dwumiesięcznych edycji grywalizacji oraz rywalizację o nagrodę roczną. Każdy etap to szansa na zdobycie wartościowych zestawów narzędzi oraz kodów rabatowych do wykorzystania w sklepie TIM.

Pierwsza edycja trwa do końca lutego!

Co można wygrać?

1. miejsce w rankingu: walizka narzędziowa dla elektryków "BIG Basic Move marki Knipex (00 21 06 HL S)" + rabat na zakupy o wartości 500 zł + gadżety społeczności
2. miejsce w rankingu: rabat o wartości 400 zł na zakupy + gadżety społeczności
3. miejsce w rankingu: rabat o wartości 300 zł na zakupy + gadżety społeczności
Miejsca 4 -6 w rankingu: gadżety społeczności

Nagrody przewidziane w kolejnych edycjach póki co są tajemnicą, ale gwarantujemy, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy, a nagroda za pierwsze miejsce zawsze będzie warta nie mniej niż 1500 zł.

Ale to nie wszystko! Graj o tytuł użytkownika roku i zgarnij nagrodę główną.

Doceniamy Wasze zaangażowanie i regularną aktywność, dlatego dla użytkownika, który przez cały rok zbierze największą liczbę punktów przygotowaliśmy niezbędnik elektryka, czyli wiertarko-wkrętarkę BOSCH (GSR18V-60FC) oraz walizkę narzędziowa XXL2 WIHA (42069) o wartości ponad 10 000 zł!

Jak zdobyć nagrody?

Aktywność nazywamy PRACĄ i przeliczamy na punkty:
•    Uzupełnienie profilu: 5 pkt
•    Zadanie pytania: 1 pkt
•    Odpowiedź na pytanie: 1 pkt
•    Komentarz do odpowiedzi innego użytkownika: 1 pkt
•    Komentarz do artykułu blogowego: 1 pkt
•    Zaproszenie znajomej/ego: 2 pkt za każdą osobę, która się zarejestruje po Twoim zaproszeniu

Oprócz tego użytkownicy mogą oceniać wypowiedzi innych, przyznając dodatnie lub ujemne punkty MOCY, na podstawie poziomu użyteczności odpowiedzi, oryginalności rozwiązania problemu i oczywiście sposobu wyjaśnienia.

Autorom pytań dajemy możliwość nagrodzenia odpowiadających, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i merytoryką, dodatkowymi dwoma punktami.

Co jeszcze nowego na Łączy nas napięcie?

Oznaczaj innych w wypowiedziach – tagowanie to świetna metoda na szybkie poinformowanie użytkowników z którymi lubisz dyskutować o nowym poście czy komentarzu.

Dodawaj komentarze do wypowiedzi innych użytkowników


Edytuj treść swoich odpowiedzi, jeśli zdarzyło Ci się popełnić błąd lub chcesz ją uzupełnić. Historia zmian jest widoczna dla wszystkich.


• Korzystaj z udoskonalonego systemu powiadomień – teraz nie umknie Ci żadne nowe pytanie czy komentarz.
   Włącz je w ustawieniach swojego profilu. 

Twórz lepszą stronę Internetu. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań, dlatego na Łączy nas napięcie nie ma miejsca na hejt i niecenzuralne słowa. Wiemy, że niektóre pytania mogą powodować napięcie, ale w dyskusjach stawiamy na szacunek i zwracamy szczególną uwagę na kulturę wypowiedzi. Nasi administratorzy będą nad tym czuwać i w razie potrzeby przyznawać punkty karne za nadużycia.

Łączy nas napięcie

Brzmi interesująco? Dołącz do społeczności.

Zarejestruj się

 

Komentarze (6)

 • Główna nagroda robi wrażenie. Jak i również suma pieniędzy na przeznaczone nagrody. Chwali się brak natarczywych reklam na forum!

 • Jak dla mnie rewelacja :)

 • Mam nadzieję, że nie zmieni się to z czasem w elektrodę i prośbę o używanie lupki... 😉

  Oby nie 

 • Podoba mi się m

  Mi tak smak 

 • Extra. Fajnie że portal jest ciągle rozwijany, miejmy nadzieję że nowy rok przyniesie nam wiele ciekawych artykułów oraz porad a także że społeczność będzie się rozwijać.

  @Energan Spróbujemy sporostać oczekiwaniom :) Nadal mamy wiele ciekawych pomysłów na rozwój serwisu i nie zawahamy się ich użyć :) Staramy się też słuchać głosów płynących ze społeczności i dostosowywać do jej potrzeb. 

  > Extra. Fajnie że portal jest ciągle rozwijany, miejmy nadzieję że nowy rok przyniesie nam wiele ciekawych artykułów oraz porad a także że społeczność będzie się rozwijać.
  Dokładnie zawsze ktoś pomoże w problemie. A do tego są świetne nagrody i warto brać udział

 • Powodzenia wszystkim.