Remont i budowa

2021-07-09
Przeczytano 1 750 razy

Jakie oprawy i z czego (jakiego materiału) preferujecie na basenach, paski ledowe, profile itp itd ?

Jest to dość duży problem bo nie są trwałe jakie by nie były. Poprawiam się nie było czasu. Przepraszam. Oprawy oczywiście że na basenie krytym wnętrzowe naścienne (kinkiety góra-dół) i sufitowe, g

2021-08-28
Przeczytano 1 971 razy

Ma ktoś może doświadczenia z grzejnikami na wifi sterowanymi smartfonami na podczerwień ?

Montowaliście lub eksploatujecie ? Coraz bardziej staje się to modne i dostępniejsze.

2021-07-03
Przeczytano 3 940 razy

Witam jak zrobić filary pod taras drewniany?

Jak wykonać filaty betonowe pod taras z desek

2021-10-29
Przeczytano 21 055 razy

co lepsze hager czy legrand?

Jestem elektrykiem i chciałbym poznać Wasze zdanie na temat zabezpieczeń w rozdzielnicy. Konkretnie chciałbym wiedzieć co lepsze, Hager czy Legrand (bo takie najczęściej montuję)? A może ktoś typuj

2021-10-26
Przeczytano 3 183 razy

Jaki koszt offgrid 3kw

Czy macie może wiedzę jaki może być koszt instalacji pv offgrid która ma pracować jedynie na grzałkę 3kw? Chce podgrzewać wodę ale bez konieczności sprostania wymogom SE i tworzenia instalacji ong

2021-10-26
Przeczytano 3 026 razy

Co powinna zawierać tablica informacyjna budowy?

Rozpocząłem budowę domu i mam pytanie. Czy muszę mieć tablicę informacyjną budowy? Jeżeli tak, to gdzie powinienem ją umieścić, co powinna zawierać tablica informacyjna budowy i jak ją wypełnić?

2021-10-25
Przeczytano 2 387 razy

jak zrobić ogrzewanie basenu?

Chcę wybudować sobie basen za domem i zastanawiam się nad ogrzewaniem wody. Czy ktoś ma doświadczenie i wie jak zrobić ogrzewanie basenu? Czy są jakieś dedykowane systemy do ogrzewania basenu?

2021-10-20
Przeczytano 2 549 razy

nie wykonanie umowy

zleciłem wykonanie instalacji elektrycznej domowej w mieszkaniu w bloku. Elektryk nie wykonał podłaczenia w puszkach rozgałężnych (nie wiem  na chwilę obecną prawidłowej nazwy), nie podłaczył

2021-10-12
Przeczytano 3 870 razy

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym a przepływy w rurkach ?

Czy wykonując sterowanie ogrzewaniem podłogowym z czujnikiem temperatury w każdym pomieszczeniu należy wyregulowywać przepływy na rozdzielaczach ?  Każde pomieszczenie ma swoje zawory i swoj t

2021-01-24
Przeczytano 4 102 razy

Jaki wideodomofon bezprzewodowy wybrać?

Nie mam w tym doświadczenia więc proszę o radę. Przy bramie mam zasilanie 230V. Do domu około 50m w linii prostej. Klient chce abym mu założył wideodomofon bezprzewodowy (nie chce żadnych kabli dok