28 odpowiedzi

Sprawdź

Skrzynka na narzędzia - co sobie cenicie w swojej ?

Adus 0 pkt dodane:

Witam ostatnio borykałem się z wyborem skrzynki/ walizki/ torby na swoje narzędzia. 

Moją uwagę przykuła skrzynka Knipex robust 45 swoim gabarytem i funkcionalnością podbiła moje serce:) Jednak cenowo szybko zwaliła mnie z nóg ;) zależało mi mocno na pakowności i na możliwości transportowych. Wiadomo że narzedzi ma się sporo różnego rodzaju.

Ku mojej uciesze znalazłem jej "klona" JUMBO 6700 dalej nie było to dla mnie zbyt tanie ale co się nie robi dla miłości od pierwszego widzenia;) Decyzja zapadła. jesetem z niej zadowolony zmieściełem wszystkie potrzebne narzedzia i dodatkowo uzyskałem mały stopień, bo można na niej stanąć.  

A wy Panie/ Panowie w czym trzymacie swoje narzedzia może ktoś też stanie przed wyborem kufra na swoje narzedzia i trochę pomożemy w decyzji ;) 

Pozdrawiam 

 • Eryk_92 0 pkt

  Ja najbardziej lubię skrzynkę, jest sztywna i nawet jak coś na nią spadnie w busie to nic się nie dzieję

 • Mikel98 0 pkt

  Osobiście używam skrzynek knipexa w pracy, a prywatnie mam torbę, problem z torba jest taki ze nic nie mogę jej znaleść a na porządki nie mam czasu za bardzo

 • Gatling 0 pkt

  Ja w pracy używam torby Yato i cenie w niej przede wszystkim dobry materiał, który się nie przeciera (pracuję na kolei gdzie torba co chwila ląduje na kamieniach bądź jest po nich przesuwana) do tego jest dość pojemna nie zajmując przy tym wiele miejsca. Bez problemu mieszczę w niej pełen zestaw kluczy, młotki, przecinaki itp. przy jednoczesnym zachowaniu ładu w środku. 

 • Katol -1 pkt

  Ja korzystam z Torb narzędziowych Stanley'a mam ich kilka i dzielę w nich narzędzia miej więcej co do danego zadania, tzn. w jednek mam jakieś tam wiertła, otwornice, młotki, przecinaki, czyli brudna robota

  w innej zaś wkrętaki obieraczki itp itd. 

  zaś jeszcze w innej sprzęt do kamer 

  Generalnie są to torby tematyczne, nie są duże ale fajno to jest zorganizowane i uzupełniam narzędzia indywidualnie, uważam iż w gotowych zestawach znajdują się rzeczy które są niekiedy wgl nie używane.

  link do przykładowej torby

  Torba narzędziowa STANLEY 16 Multipurpose 1-96-193 10189988171 - Allegro.pl

 • automatykabudynkowa 23 pkt

  może nie tyle sama skrzynka ale raczej jej zawartość. Fazer 777 bez niego byłoby dużo gorzej.

 • Redakcja

  Polecamy też tekst na naszym blogu: https://laczynasnapiecie.pl/blog/organizacja-warsztatu 

 • EL-ROJ

  Cześć! Ja od niedawna używam zestawu prezentowanego przez Piotrka i mogę potwierdzić, że jest to PETARDA! Narzędzia wykonane bardzo solidnie i faktycznie konstruktor pomyślał o ergonomii. Ktoś powie - e tam, po co mi to, wkrętakiem z Lidla też gniazdko wkręcę. No nie do końca jest tak :)  Już mówię co się zmieniło: 1) szybciej pracuję i efekty pracy są lepsze. Większa dokładność = mniejsza szansa na późniejsze problemy, lepsza estetyka - większy profesjonalizm 2) waliza zawiera wszystko czego potrzebuję, więc nic mnie nie zaskoczy już na budowie 3) mając wszystko na właściwym miejscu nie tracę czasu na szukanie odpowiedniego narzędzia . Po ostatniej grywalizacji udało się także uzupełnić walizę najczęściej używanym ostatnio narzędziem. Jakim? Sprawdźcie sami na zdjęciu :) Codziennie wspiera mnie swoją żółtą postacią :) 

 • Piotr Bibik

  Taki mały zestawik jak na załączonym zdjęciu , można zdobyć właśnie na ŁNN. Wystarczy aktywnie się udzielać.

  A tu szczegóły jak można się stać posiadaczem tego "maleństwa".

 • LucasT 2 pkt

  Rany A ja nie mam żadnej. Z żalem patrzę  jak to wszystko leży po kartonach...

 • Kompaktowość i mam większość rzeczy, które potrzebuję. 

  Walizka - Knipex Basic + narzędzia.

  Do tego wkrętareczka i młotowiertarka aku w walizeczkach i jest git.