8 odpowiedzi

Sprawdź

Skrzynka na narzędzia - co sobie cenicie w swojej ?

Adus 42 pkt dodane:

Witam ostatnio borykałem się z wyborem skrzynki/ walizki/ torby na swoje narzędzia. 

Moją uwagę przykuła skrzynka Knipex robust 45 swoim gabarytem i funkcionalnością podbiła moje serce:) Jednak cenowo szybko zwaliła mnie z nóg ;) zależało mi mocno na pakowności i na możliwości transportowych. Wiadomo że narzedzi ma się sporo różnego rodzaju.

Ku mojej uciesze znalazłem jej "klona" JUMBO 6700 dalej nie było to dla mnie zbyt tanie ale co się nie robi dla miłości od pierwszego widzenia;) Decyzja zapadła. jesetem z niej zadowolony zmieściełem wszystkie potrzebne narzedzia i dodatkowo uzyskałem mały stopień, bo można na niej stanąć.  

A wy Panie/ Panowie w czym trzymacie swoje narzedzia może ktoś też stanie przed wyborem kufra na swoje narzedzia i trochę pomożemy w decyzji ;) 

Pozdrawiam 

 • Michał Łyszkiewicz 39 pkt

  Kompaktowość i mam większość rzeczy, które potrzebuję. 

  Walizka - Knipex Basic + narzędzia.

  Do tego wkrętareczka i młotowiertarka aku w walizeczkach i jest git.  

 • LukkiSto 179 pkt

  Ja korzystam z systemowych skrzynek Ketera (zdjęcia i film w złaczniku). Jak na razie bodajrze od 2 lat się sprawdzają. 

  Zaciekawiła mnie ostatnio walizka firmy GT Atomic bo jest bardzo podobna do walizki Wurth a jest dużo tańsza.

 • Peter45 80 pkt

  Torba - plecak narzędziowy Macalister (nie pamiętam czy tak się pisze) mobilna, pojemna, bardzo wygodna. 

 • Jacek Niżyński

  W mojej skrzynce mam 3 ulubione narzędzia:

  Porządny wkrętak do bezpiecznikow nadprądowych,

  Sciągacz izolacji,

  dobre obcinaczki WAGO

 • Br3xPL 144 pkt

  Narazie mam małą poręczną skrzynkę. Dopiero kompletuje swój "arsenał", ale myślę, że z czasem  przyda zestaw skrzyń. Na budowie jest niemal wszystko potrzebne,  a w dodatku taki zestaw jest na kółkach więc z transortem nie ma dużego problemu.

 • Contrologic 8 pkt

  W Contrologic wypróbowaliśmy naprawde róźne walizki narzędziowe. Głównym kryterium było wyposażenie w kółka, uchwyt telekopowy oraz odporność na uszkodzenia. Oczywiście cena tez grała rolę :) I znaleźliśmy super sprzęt! Walizka  GT Atomik Wheels 215 PSS jest bezkonkurencyjna. To że jest wykonana z polietylenu czyni ją odporna na uszkodzenia. Dodatkowo mocowanie narzędzie jest w "uchwytach szczotkowych" co w przypadku odwrócenia do góry nogami nie spowoduje wysypania sie narzędzi. POLECAMY

 • Redakcja

  Przypominamy, że fajny zestaw, wysokiej jakości narzędzi dla elektryków można wygrać u nas: https://laczynasnapiecie.pl/jak-zdobyc-nagrode i uzupełnić swoją walizkę :)

 • ArtekAS 43 pkt

  Dla mnie chyba najbardziej przydatnym narzędziem są ,,płaskoszczypy". ułatiwają wprowadzanie przewodów w trudno dostępne miejsca.