1 odpowiedzi

Sprawdź

Jakie macie doświadczenie swoje w zakupach stacji ładowania dla hoteli

ajotnet 92 pkt dodane:

Na co zwracacie uwagę co jest fajne co popularne oraz przyzwoicie kwotowo bo 30tyś. na stacje to lekka przesada jak ma się to zwrócić i kiedy kto to dotuje, a jeszcze średnio popularne. Jak by na tym były kokosy to juz na każdej stacji paliwowej by to stało. Szału nie ma.

  • Piotr Bibik

    Koszt zakupu stacji jest wtórny, bo hotel dzięki możliwości ładowania samochodów elektrycznych dociera do innej grupy klientów. Klientów, którzy posiadają samochody elektryczne i albo cena noclegu jest dla nich wtórna bo liczy się lokalizacja i inne atrakcje jakie hotel zapewnia (w tym możliwość ładowania aut elektrycznych), albo biorą FV na firmę i cena również nie jest najważniejszym wyznacznikiem.
    W takich wypadkach liczy się niezawodność i bezpieczeństwo czyli, aby stacje działały bezawaryjnie, i aby właściciel hotelu miał święty spokój, że samochody podłączone do stacji ładowania są bezpieczne.

    Tu dochodzimy do sedna, czyli nie ma znaczenia co podoba się pojedynczemu instalatorowi, lecz co zaprojektuje projektant. Instalator ma tylko wykonać prace zgodnie z projektem.