Pozostałe

2025-09-29
Przeczytano 406 razy

styki pomocnicze

Czy te styki pomocnicze (Styk pomocniczy 1R montaż czołowy BCXMFE01 004641501) @ETI Polam są zamienne do BCLF10 firmy GE? Z wyglądu wydaje mi się, że są takie same. Potrzebuję wymienić takie s

2025-09-29
Przeczytano 423 razy

zamiennik 1SVR730712R1200

Witam, poszukuję zamiennika 1:1 dla przekaźnika 1SVR730712R1200.

2025-09-26
Przeczytano 403 razy

przekaźnik DIN do automatyki domowej

Cześć,potrzebuję podpowiedzi jaki przekaźnik użyć. Konkretnie chodzi o przekaźnik na szynę DIN, 1-fazowy, za pomocą którego będę mógł zrealizować następujący scenariusz:Na wejściu 220V AC podawane

2025-09-25
Przeczytano 455 razy

mocowanie linii nadpowietrznej

Dzień dobry, \mam pytanko dot. dobrania odpowiedniego haku do zawieszenia przewodów. Chemy wykonać ocieplenie 10 cm, w tym przypadku musimy przenieść hak. Wiem tylko tyle, że może być to hak wieszk

2025-09-25
Przeczytano 781 razy

tabela obciążalności przewodów

Witam czy w tabeli doboru przewodów nie wkradł się przypadkiem błąd. Przewód dwużyłowy 2,5 mm2 ma obciążalność 29A a już 4mm2 tylko 28A. To chyba błąd.Ponadto jak zrozumieć bardzo duże rozbieżności

2025-09-25
Przeczytano 349 razy

mocowanie linii nadpowietrznej

dzień dobry, proszę o pomoc w sprawie osprzętu potrzebnego do zawieszenia przewodów. Problem polega na tym, że chcemy wykonac ocieplenie budynku 10cm i musimy przenieś przyłącze, jaki hak

2025-09-19
Przeczytano 483 razy

Obowiązkowa ochrona przeciwprzepięciowa

Czy przepisy określają konkretny typ przepięciówki jaki ma być zastosowany do ochrony obiektu czy to co zaleca producent jest zgodne z przepisami czy jego zalecenia przewyższają przepisy aby zapewn

2025-09-23
Przeczytano 651 razy

WB-1

Cześc,WB-1 virone/orno potrzebne coś takiego tylko na 2 żarówki. Jak to rozwiazać?

2025-09-18
Przeczytano 581 razy

Kontakt nadtynkowy z wejsciem TV/internet

Dzień dobry czy kupię u Państwa (Tim.pl) kontakt nadtynkowy podwójny lub potrójny z wejściem na TV i lub internet? Byłam w Obi Castoramie i LEROY MERLIN i nie ma - skierowali mnie do Państwa. 

2025-09-21
Przeczytano 536 razy

Podłączenie domofonu

Witam, czy mógłby ktoś pomóc i doradzić jak podłączyć domofon ? Niestety nie posiadam zdjęcia zdemontowanego (który był z lat 90 jeżeli może mieć to jakiekolwiek znaczenie) ale był podłączony pod 2