7 odpowiedzi

Sprawdź

Wiertarka stołowa do 1000zł

XARDES 0 pkt dodane:

Witam, chciałbym zakupić wiertarkę stołową do budżetu 1000zł
Dzisiaj byłem w sklepie i oglądałem Dedrę DED7708c i wygląda na solidną, stół i podstawa odlewana, luz na pinoli do zaakceptowania. Ale zanim się na nią zdecyduję to może polecicie mi coś innego? Jestem młodym majsterkowiczem (18lat) i właśnie robię swój pierwszy warsztat w garażu. wiertarka będzie raczej częściej wiercić w metalu niż drewnie. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Zastanawiałem się jeszcze nad erbauerem 750W z Castoramy 

 • Br3xPL 76 pkt

  https://laczynasnapiecie.pl/pytanie/jaka-wiertarke-stolowa-kupic

  Dedra jest słabą firmą, posiadam, a raczej posiadałem młoto-wiertarkę, zaszła kurzem i padła, na początku myślałem, że szczotki, ale padł cały silnik - części brak. 

 • LucasT 2 pkt

  w jednym ze sklepów o nazwie zbliżonej do imienia Julia, sklepu, którego zresztą nie lubię, bedzie troche taniej i znajdziesz za niecałe 1100. (pbd40). Zapomnialem napisać,że minusem jest hałas, jest dosyć głośna.

 • Gwozdziu944 204 pkt

  Ja również mogę Ci polecić Bosh PBD40, używałem jej kilka razy i jest dobra. Nie wiem jakiej precyzji oczekujesz ale dla mnie była wystarczająca. Moc urządzenia również na plus ale ja tej wiertarki nie katowałem jakimiś dużymi wiertłami i grubymi blachami.

 • LucasT 2 pkt

  1000 zł to już dobry budżet. Fedora jest ok ale jakbyś się zdecydował dołożyć stowe,  albo poszukać na promocjach, to polecam Bosch pbd 40. Też coś koło 700 w, ale jakość wykonania nieporównywalne.