Sporo mówi się o wiedzy, o poszerzaniu umiejętności wśród instalatorów, a co sądzicie o poniższych szkoleniach?

https://szkolenia.tim.pl/webinaria/ 

 • Dobra baza sprawdzonej i rzetelnej wiedzy. Czekam na rozbudowę wachlarza szkoleń.

 • Ciekawe brałem udział w kilku darmowych webinariach i byłem pozytywnie zaskoczony jakością i ilością rzetelnej wiedzy. Wybór całkiem spory, myślę że dla każdego coś się znajdzie. Mi w oko wpadł https://szkolenia.tim.pl/e-szkolenia/monitoring-energii/

 • Szkoleniowo to gdzieś mi się zapodział ten napój zamarzniętych bogów... Przypomnisz ?

 • Wszystko fajnie i jak zawsze godziny są że jest praca do wykonania w ciągu dnia jaka by nie była, niestety... Popatrzymy co da się zrobić.

 • Zapisałem się już na kilka po Twoim przypomnieniu o tej stronie. Pozostaje pytanie, czy będą one dostępne do odtworzenia jeśli nie będzie możliwości uczestniczenia w konkretnych godzinach. Przeglądnąłem też inne szkolenia online (krótkie filmiki producentów). Zazwyczaj są to po prostu reklamy ich produktów. Nic w tym złego bo czasem potrzeba poszerzyć horyzonty o nowe produkty które są dostępne. 

  Zdziwiła mnie natomiast niska cena szkolenia marketingowego (chyba 250 zł) jak sprzedawać swoje usługi. Ciekawa propozycja, ale w dostępnym terminie niestety nie mam czasu. 

  Zauważyłem też jeden mały błąd. Cena szkolenia z easye4 podana na stronie to 149zł, a jak przeniesie nas na kursyautomatyki to 197zł. Może niedawno zmienili cenę po prostu:)

 • Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  😱😱 tyle dobra w jednym miejscu :) Już mi zaplanowaliście grudzień 😈 Myślę że mały moduł związany z pomiarami też by się przydał :) Może w przyszłości się pojawi coś tego typu dla elektryka.

  Mi się podoba ta koncepcja często biorę udział w webinariach, ale zdarza się że jest to prezentacja jakiegoś produktu niż mini szkolenie ale warto dopytać w trakcie webinariów o jakieś konkretne informacje i małymi kroczkami zbierać wiedzę.

  Czasem człowiek nie ma możliwości być fizycznie na szkoleniu ;( bardzo dobra alternatywa.