1 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Rura elektroinstalacyjna sztywna RL 22mm biała RL 22-2 33450 /2m/

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Rura sztywna RL to rura idealnie nadająca się do ochrony i rozprowadzania instalacji naściennych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Rura jest wykonana z PCV co pozwala na osiągnięcie wyniku odporności na ściskanie do 320N. Rura jest gładka w środku i na zewnątrz co powoduje że łatwo ją utrzymać w czystości oraz łatwo przeprowadzić przez nią przewody. Ważną cechą jest też zwiększona trwałością na zmianę barw nawet przy bardzo długiej ekspozycji na promieniowanie słoneczne (UV). Rury można łączyć za pomocą złączek karbowanych PP ZCLF-22, oraz mocować przy pomocy uchwytów zamykanych UZ-22. Rury są dostępne w rozmiarach: 13; 16; 18; 20; 22; 25; 28; 32; 37; 40; 47; 50mm. Rury są dostępne w kolorach białym i szarym.

    Montaż instalacji w tych rurach jest bardzo prosty i dzięki długości 2 metrów nie ma problemu z przeprowadzeniem nawet kilku przewodów w takiej rurce. Instalację można kłaść samemu, bez potrzeby pomocy drugiej osoby. Dzięki sztywnej rurce łatwo jest zachować pion i poziom instalacji.