2 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Szyna montażowa TH35 35x7,5 perforowana 2069 2M GTPL 1115669 /2m/

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Szyna posiada otwory, które bardzo ułatwiają montaż na płytach montażowych lub na gotowych wspornikach w rozdzielnicach elektrycznych. Bezproblemowy montaż aparatury elektroinstalacyjnej. Produkt firmy OBO bettermann.

  • Perforowana szyna montażowa TH35 o wymiarach 35x7,5mm jest sprzedawana w odcinkach 2m. Pozwala to na docięcie dowolnej długości szyny, co jest niezwykle ważne przy prefabrykacji szaf sterowniczych. Szyna jest wykonana ze stali. Do takiej szyny można zamontować wszystkie elementy aparatury elektrycznej wykonanej w standardzie TH35.