1 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Korytko kablowe perforowane 100x42 grubość 0,5mm KGR100H42/2 141517 /2m/

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

 • NOWOŚĆ firmy BAKS - Korytko KGR100H42/2 jest to koryto o wymiarach 100x42x2000mm. Grubość ścianki to 0,5mm co sprawia że koryto jest lekkie ale zachowuje odpowiednią sztywność i wytrzymałość. Korytko wykonane jest ze stali cynkowanej metodą Sendzimira według PN-EN 10346:2015-09. Produkt ten, służy do prowadzenia tras kablowych.

  Zaletami nowego systemu są m.in.:

  • Przetłoczenia poprzeczne zwiększające wytrzymałość korytka

  • Przetłoczenie wzdłużne górnych krawędzi co pozwala na mocny zatrzask pokrywy

  • Gęsta perforacja z przetłoczeniami pozwala na świetną wymianę powietrza oraz pozwala na zamontowanie uchwytu w dowolnym miejscu.

  • Otwory Ø11mm w środku koryta pozwalają na zawieszenie na pręcie gwintowanym.

  • Wcięcie koryta na końcu pozwala na montaż wsuwany koryt, wystarczy skręcić śrubami, bez konieczności stosowania łączników.

  Do koryt dostępny jest szereg akcesoriów w tym m.in. łączniki, łączniki kątowe, uchwyty ścienne, uchwyty sufitowe, rozgałęźniki, śruby montażowe itp.