2 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Gniazdo stałe 16A 5P 400V czerwone IP44 115-6

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Gniazdo stałe 16A 5P 400V czerwone IP44 z powodzeniem można stosować na zewnątrz budynków np na elewacji domu do zasilania urządzeń przenośnych, przedłużaczy. Montowane są często na obudowach rozdzielni elektrycznych np przepompowni, tłoczni itp.

  • Gniazdo stałe 5P 16A 400V, jest to wyrób producenta PCE. Gniazdo ma pojemną obudowę, w środku jest dużo miejsca na przewody. Do zacisków śrubowych można podłączyć żyły o przekroju 1 - 2,5mm2 (linka) oraz 1 - 4mm2 (drut). Wyrób wyposażony jest w klapkę oraz mosiężne styki. Stopień ochrony deklarowany przez producenta to IP44. Wejście na przewód od góry jest przystosowane do dławika M25, a na tylnej płycie jest osłabienie Ø20mm.Gniazdo można montować natynkowo, na urządzeniach. Jest to solidna konstrukcja, o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, z powodzeniem stosowana w przydomowych warsztatach jak i na halach produkcyjnych.