4 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Gniazdo stałe 32A 5P 400V czerwone IP44 125-6

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

 • Gniazdo stałe 32A 5P 400V zostało wykonane przez producenta PCE. Gniazdo to posiada deklarowaną przez producenta klasę ochrony IP44 (ochrona przed ciałami stałymi >1mm, ochrona przed deszczem ze wszystkich kierunków), co oznacza, że nadaje się do montażu zarówno w budynku, jak i na zewnątrz. Posiada możliwość montażu na obudowie urządzenia. Gniazdo posiada 5 biegunów. Obudowa gniazda jest pojemna, więc przymocowanie przewodów do zacisków śrubowych, jak i ich zamknięcie w gnieździe nie powinno sprawić problemu. Maksymalne napięcie to 400V, a prąd znamionowy wynosi 32A. Produkt sprawdzi się zarówno w domowym warsztacie, jak i na hali produkcyjnej.

 • Gniazdo stałe trójfazowe 32A 5P 400V czerwone IP44 125-6

  Producent: PCE

  Seria produktu: GNIAZDA STAŁE

  Indeks producenta:125-6

  Montaż natynkowy

  Liczba biegunów: 5

  IP44

  Materiał :Tworzywo sztuczne

   

  Prąd znamionowy : 32 [A]

  Napięcie: 400 [V]

  Kolor:  Czerwony

  Rodzaj połączenia: Zacisk śrubowy

  Sposób mocowania: Mocowanie wewnętrzne

 • Gniazdo stałe 32A 5P 400V czerwone IP44 z powodzeniem można stosować na zewnątrz budynków np na elewacji domu do zasilania urządzeń przenośnych, przedłużaczy. Montowane są często na obudowach rozdzielni elektrycznych np przepompowni, tłoczni itp.

 • Gniazdo stałe 5P 32A 400V, jest to wyrób producenta PCE. Gniazdo ma pojemną obudowę, w środku jest dużo miejsca na przewody. Do zacisków śrubowych można podłączyć żyły o przekroju 2,5-6mm2 (linka) oraz 2,5-10mm2 (drut). Wyrób wyposażony jest w klapkę oraz mosiężne styki. Stopień ochrony deklarowany przez producenta to IP44. Wejście na przewód od góry jest przystosowane do dławika M25, a na tylnej płycie jest osłabienie Ø25/20mm.Gniazdo można montować natynkowo, na urządzeniach. Jest to solidna konstrukcja, o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, z powodzeniem stosowana w przydomowych warsztatach jak i na halach produkcyjnych.