2 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Wtyczka przenośna 32A 5P 400V czerwona IP44 SHARK 025-6

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

 • Wtyczka przenośna 32A 5P 400V czerwona IP44 SHARK 025-6

  Najważniejsze dane techniczne produktu to:

  Prąd znamionowy 32[A]

  Napięcie 400 V

  Stopień ochrony (IP) IP44

  Materiał Tworzywo sztuczne

  Liczba biegunów 5.

  Okiem instalatora jest to wtyczką która bardzo przyjemnie się zarabia. Jest elementem wytrzymałym, solidnym. Odpowiedni dobór przewodu sprawia pewny docisk dławikiem, dzięki czemu jest to mocne trwałe połączenie.

 • Wtyczka prosta 32A 5P jest przeznaczona do zakańczania przewodów siłowych w celu umożliwienia podłączenia urządzenia/przedłużacza do gniazda wtykowego. Prąd znamionowy deklarowany przez producenta to 32A. Wtyczka posiada mosiężne styki oraz „płetwę rekina” która współpracuje z pokrywką gniazda i zapobiega przed przypadkowym wyrwaniem wtyczki z gniazda. Do zacisków śrubowych można podłączyć żyły o przekroju 1 - 2,5mm2 (linka) oraz 1 - 4mm2 (drut). Stopień ochrony deklarowany przez producenta to IP44. Wtyczka posiada dławienie które jest w stanie zachować szczelność z przewodami o średnicy 10-20mm.