Przeczytano 294 razy

Jaka marka klimatyzatorów?

Hej, jakiej marki klimatyzatorów używacie? Macie jakieś problemy w użytkowaniu?

Odpowiedzi (8)

 • Kaisai dla układu 1:1.

  Przystępna cena, jakoś zadowalająca. Wifi w standardzie.

  • @Mimo87: Również korzystam z klimatyzatora KAISAI, a dokładniej z serii ECO. Już 3 sezony ratował mi życie podczas letnich upałów i powoli szykuje się na czwarty.😀 Jest bardzo prosty w obsłudze i posiada dużo opcji. Dla mnie wyjątkowo przydatna okazała się możliwość opóźnionego wyłączenia urządzenia.

 • Ja mam od 3 lat LG deluxe DM18RP w biurze. Cała zimę grzeje. Lato chłodzi. Zero problemów.

 • Cześć! Wszystko zależy od tego o jakiej mocy i zastosowaniu mówimy. Jeżeli jest to zastosowanie domowe lub do niewielkiego biura to bardzo dobrze sprawdzą się marki BOSCH. Mają proste w obsłudze splitery, nienajgorsze falowniki sprężarki i cechują się cichą pracą. Przykład:

   Bosch CLIMATE 8500 RAC 3,5 kW

  Jeżeli mowa o większej instalacji to dobrym wyborem jest centrala wentylacyjna zapewniająca funkcję klimatyzacji rodzimej produkcji - firma VTS Gdynia. 

  https://vtsgroup.com/pl

  Trzeba jeszcze pamiętać, że każde urządzenie, nawet najlepszego producenta, składa się z komponentów które posiadają swoje tolerancje. Jeżeli mamy pecha to suma tolerancji wychodzi na plus lub minus poza zakres i powoduje szybsze zakończenie eksploatacji urządzenia. Dodatkowo różne warunki eksploatacji różnie wpływają na żywotność urządzeń. To taka luźna myśl filozoficzna na zakończenie :)

 • KAISAI Jakość za przystepne cenę.

 • Od 6 lat mam w domu dwa Daikiny i nic się z nimi nie dzieje

 • Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  Ja używam klimatyzatorów Gree. Bardzo fajne w obsłudze i nie mam z nimi problemów.