4 odpowiedzi

Sprawdź

Jak zrobić baterię do e-papierosa?

Atom 1 pkt dodane:

Czy da się to zrobić domową metodą?

 • Mikel98 129 pkt

  Lepiej samemy nie próbować ( może wybuchnąć)

 • ELEKTRO-SYSTEM 22 pkt

  Budowa bateri będzie skąplikowana. Zakładam, że jej wielkość ma być podobna do standardów rynkowych. 

  Zastanówmy się Firmy produkujące baterie mają doświadczenie sztab wykwalifikowanych ludzi, laboratoria oraz MILIONY na inwestycje oraz projekty koncepcyjne. Nastpenie przeprowadzają wdrożenie do produkcji minimalizując koszty wytworzenia. Produkują w nakładach milionach sztuk.

  Da się zrobić baterie domową metodą pod warunkiem że mamy sporo czasu, determinacji oraz troche pieniędzy (kreatywności) aby zdobyć materiały.

  Musimy rozwiązać problem związamny z pojemnością ( rodzaj materiałów oraz sposób ich łączenia), trwałością. Kolejnym elementem będzie zastosowanie zabezpieczeń oraz stabilizacją ładowania i rozładowywania się baterii. Proszę pamiętać o temperaturze pracy baterii oraz wlaściwej obudowie. Na samym końcu należy zrobić kilka prób sforsowania zabezpieczeń oraz niezgodności ładowania, obciązenia baterii i upewnić się że nie zagraża urzytkownikowi.

   

  Powodzenia w budowie i zbieraniu informacji oraz zachowaniu szczegolnych srodków ostrożności w innym przypadku może zadziałać prawo Darwina:D 

 • EleMan 74 pkt

  Baterii w domowych warunkach raczej nie da się wykonać. Lepiej rzucić palenie !

 • ajotnet 73 pkt

  Jasne jest tylko jedno ale że może wybuchnąć jak inne podróby przeładowane niekompatybilne itp... To te wynalazki są aż tak drogie ? Jak się nauczyło palić to i na te papierosky, baterie, wkładziki, zapachy itp problemy powinno mieć się środki. Potem kończy sie kalectwem ewentualnie to ten Pan/Pani mi sprzedała to niech on/ona idzie do więzienia...