Przeczytano 1 037 razy

FINDER OPTA - PROGRAMOWALNY PRZEKAŹNIK LOGICZNY

Targi Warsaw Industry Week, które były dla Nas szczególnym wydarzeniem dobiegły końca.

Podczas mininego wydarzenia zaprezentowaliśmy nowe serie produktowe, które wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. 

Rodzina produktowa zwiększyła się o bloki dystrybucyjne, analizatory mocy wyjściem Modbus RS485, konwerter protokołu Modbus TCP/IP na Modbus RTU (RS485 master) z web serwerem, ograniczniki przepięć warystorowo iskiernikowe, przekaźniki nadzoru i detekcji prądu, przekaźniki termistorowe, gniazdka elektryczne oraz rozbudowana została seria 68 przekaźników dużej mocy.

Lecz całe SHOW należało dla innego produktu...

FINDER OPTA

Wieloletnie doświadczenie w przemyśle połączyliśmy z innowacyjnym technologicznie ARDUINO, uzyskując naprawdę unikalny produkt, który jest pierwszym na rynku PRZEKŹNIKIEM PROGRAMOWALNYM LOGICZNIE. Programowalnym zarówno w języku tradycyjnym (drabinkowym), jak i z innowacyjnym i otwartym językiem źródłowym (IDE / ARDUINO).

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, materiałów o nowych produktów oraz dyskusji. 

Pliki do pobrania:

Finder Opta

Finder Nowości 2022

Odpowiedzi (6)

  • Bardzo jestem ciekaw tego produktu i jak najszybciej chciałbym mieć go w rękach. Po wstępnej analizie wydaje się niesamowicie udanym pomysłem na możliwość integracji różnych urządzeń i różnych systemów. W dzisiejszych czasach wymagania stawiane automatyce są bardzo duże. Jeśli jest urządzenie które jest w stanie przejąć pracę kilku innych elementów w systemie to ja jestem jak najbardziej za. Interesująca jest funkcjonalność i elastyczność tego przekaźnika. Myślę że konkretne zastosowania pozwolą ocenić go należycie.

    • @Sławomir Lesiak: Możliwości Finder OPTA już w wersji podstawowej są bardzo duże. Moduły rozszerzeń, które pojawią się niebawam pozwolą na zastosowanie tego elementu w ogromnej ilości aplikacji. 

      Kolejnym zaskoczeniem będzie wycena Finder OPTA... lecz wiecej szczegółów niebawem :)

  • I to jest właśnie Przemysł 4.0! Produkt, który łączy w sobie najlepsze cechy przekaźnika programowalnego i Arduino to jak dla mnie strzał prosto w 10. Czegoś takiego właśnie brakowało. Jestem bardzo ciekaw jak sprawdzi się on w praktyce ;)
    Kiedy możemy spodziewać się premiery? Z niecierpliwością czekam na więcej informacji.

  • Gratuluje pomysłu :) Po tym wpisie oczekuję kolejnych, w których przedstawicie szczegółowo poszczególne rozwiązania i gdzie będziemy mogli dopytać i podyskutować o konkretnym omawianym asortymencie.

  • Bardzo chętnie sprawdzę :)