Pozostałe

2025-04-07
Przeczytano 779 razy

Adapter

Potrzebuje adapter do zasilacza.W załączniku przedstawiam zdjęcie .Chodzi aby z dwóch stron był taki sam

2025-04-08
Przeczytano 884 razy

Przekaźniki miniaturowe bistabilne

Witam,  Szukam alternatywy dla przekaźników bistabilnych zamkniętych w obudowach modułowych (typu BIS-411 czy PBM-01) do sterowania obwodami oświetlenia w instalacji w mieszkaniu.  O

2025-04-14
Przeczytano 843 razy

rozłącznik 48 V DC 160 A

szukam rozłącznika dwa tory zasilające prądy robocze 160 A 48 V DC z możliwością dołożenia wyzwalacza zanikowego lub wzrostowego na napięcie sterowania 12 lub 24 V

2025-04-15
Przeczytano 563 razy

Kanlux żarówka led IQ‑LED A60 E27 13,5W CW zimna biała, 6500K, 1560lm, E27

Dzień dobry, proszę o pomoc w doborze zamiennika produktu o zbliżonych parametrach.  Kanlux żarówka led IQ-LED A60 E27 13,5W CW zimna biała, 6500K, 1560lm, E27 – Kanlux S.A. |

2025-04-07
Przeczytano 921 razy

Urządzenie laboratoryjne pobierające określony prąd

Szukam urządzenia do zastosowania badawczego, przeznaczonego do testowania wyłączników różnicowoprądowych.Urządzenie powinno umożliwiać pobór prądu o określonym charakterze (np. sinusoidalnym, puls

2025-04-14
Przeczytano 751 razy

Prośba o dobranie zamiennika 6120222

Potrzebuję zamiennika dla gniazda 6120222 OBO BETTERMANOd dostawcy otrzymałam informację, że wystąpił problem z tą serią.Do gniazda potrzebny jest też zamiennik dla ramki 6119322

2025-03-29
Przeczytano 993 razy

Uczelnia wyższa

jaka waszym zdaniem jest aktualnie najlepsza uczelnia jeżeli chodzi o energetykę? Prywatna czy publiczna? Okolice Poznania. 

2025-03-21
Przeczytano 830 razy

Wiewiorki I kable

Witam,Mieszkamy na ostatnim pietrze w budynku gdzie ma 2 pietra. Jakims czas temu przez dach do poddasza zaczely przedostawac sie wiewiorki  ktore spowosowaly uszkodzenia jednego przewodu

2025-04-11
Przeczytano 701 razy

Szukam różnicówki typ B 100 mA 4P

porządnej a nie chinola

2025-04-06
Przeczytano 1 371 razy

Rozdzielnia domowa

Witam wszystkich,czy ktoś mógłby zerknąc na tę rozdzielnicę i wyrazić swoją opinię co do poprawności?Pozdrawiam.