Poradnik Łukasza - Jak rozplanować rozdzielnicę?

Poradnik Łukasza - Jak rozplanować rozdzielnicę?

Drodzy Użytkownicy,

zgodnie z obietnicą, w najnowszym odcinku "Poradnika Łukasza", omawiamy temat, który okazał się dla Was najciekawszy, czyli prefabrykacje domowej rozdzielnicy. 

Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube-nocookie.com/watch?v=KLb6qsWvbk4

Daj znać w komentarzu czy podoba Ci się odcinek oraz o czym chcesz usłyszeć w kolejnym! 

 

Komentarze (4)

 • Film spoko 👍

 • Świetny film! Dlaczego zniknął że strony głównej z działu artykułów? 

  A co do nagrania to zabrakło mi tam 2 słów o przekrojach linek jakich używasz (chyba że coś mi umknęło). Cieszy że wspomniałeś o programie do projektowania rozdzielnicy oraz te bloki rozdzielcze od Phoenixa robią robotę! 

  Mam nadzieję że następny film ukaże się niedługo ;)

  Ostatnio dużo się u nas dzieje, a na stronie głównej możemy prezentować tylko 6 materiałów :)

  6 materiałów? Ja tam widzę tylko 3 artykuły z bloga i ogólną grafikę z aktualnego konkursu grywalizacji. Skoro już mam tu z Wami kontakt, to napiszę, że nie dostawałem powiadomień email jeśli ekspert polubił moją wypowiedź, oraz nie pokazało się takie powiadomienie przy dzwoneczku. Może to zamierzone działanie, a może nie ale wolę Wam dać znać. Oczywiście jeśli wejdę w profil i w zakładce punkty mocy pojawia się +15 i mogę zobaczyć do którego komentarza. Ale jest to jedynie miejsce w którym aktualnie mogę znaleźć jaką moją wypowiedź docenił ekspert. 

  @Redakcja dobra robota z tym forum. Cieszę się że na nie trafiłem kilka miesięcy temu :)

 • Świetny film!
  Cieszę się, że Pan Łukasz przyłożył w nim tak dużą wagę do zastosowania narzędzi dynamometrycznych przy montażu.

   

  Bardzo dziękuję :) W istocie jest to bardzo istotna kwestia i nie wolno jej bagatelizować. Zachęcam do podsyłania innych pomysłów na tematy jakie powinienem poruszać w kolejnych odcinkach poradnika :) 

  A jak z moja kwestią bo nie cukruję i takie tam ...? Będzie sprostowanie jak tego nie robić na tej wersji filmowej ? Jak to może się podobać w części zabezpieczenia nadmiarowo prądowe ?

 • Ja tam nadal widzę filmik instruktażowy o składaniu rozdzielnicy który pozwala podawać napięcie na elektronikę i LED kontrolki bez zabezpieczeń nadmiarowo prądowych tylko z BR-ki. To niestety ani bezpieczne ani instruktażowe dla potomnych. O dziwo same satysfakcję i lizusostwo. Laikom może się to bardzo podobać to zrobią tak samo u siebie w domu nie mając pojęcia o zagrożeniach, a reszcie komentujących jest to obojętne !