24 odpowiedzi

Sprawdź

Siatka czy panele

KU-60474361ad6e0 0 pkt dodane:

Co według was jest lepsze do ogrodzenia działki panele czy bramy? 

 • Stary trochę post ale dodam swoje 3 grosze.

  Długo się wahałem. Stanęło na panelach. Dlaczego? Siatka wygląda kiepsko gdy mamy pochyły teren. Na panelach zrobimy uskoki. Trwałość i stabilność też na plus dla paneli. To samo gdy zachodzi potrzeba demontażu części ogrodzenia.

  Jedyna przewaga siatki to cena. A i to niekoniecznie.

 • Wszystko zalezy od tego co chcesz osiagnać i jaki masz budzet. Siatka jest duzo tansza od paneli. Jesli masz ogród czy tez inny kawałek zieleni, który chcesz "odciąć" od swiata zewnętrznego i chcesz zyskać trochę intymności to zdecydowanie bierz panele. ALE jesli zalezy Ci tylko na odcieciu się od denerwującego sąsiada i jego załózmy psa, to bierz siatkę. Jedno i drugie nie jest skomplikowane przy montażu. Panele owszem bardziej ale dasz rade :)

 • GN 0 pkt

  Przymierzam się do grodzenia w terenach wiejskich.
  przód działki - pójdą panele.
  Boki z przodu - siatka 
  dalsze boki i tył - siatka leśna +obsada z grabów.

  Zasadniczo jedynym ograniczeniem w temacie ogrodzeń jest fantazja i budżet (a czasem także Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego)

 • Tak naprawdę to zależy od ciebie, czy chcesz iść w koszty czy chcesz zrobić po kosztach. Oczywiscie wiadomo ze panele są droższe od siatki. Tak naprawdę to od ciebie zależy czy ci się podobają panele czy siatka i jakie koszta chcesz pójść.

 • To zależy jakimi dysponujesz funduszami, ja wybrałem siatke

 • Panele czy bramy ?   załóż same bramy poi co Ci panele.

 • Masz pytanie techniczne,
  które powoduje u Ciebie napięcie?

  Dobrze trafiłeś! Ta społeczność jest po to, by odpowiadać na takie pytania i rozwiązywać wszelkie problemy związane z prądem. Czasem idąc pod prąd utartym schematom. Gotowy ???

  Cytując stronę tytułową tego oto tutaj : laczynasnapiecie.pl

  Troszkę to nie przyzwoite aby nabijać sobie punkty takimi pytaniami ? Wpisz sobie w googlach cenę siatki jak nie wiesz ile kosztuje (jak przesortujesz to jeszcze pokaże w twojej dzielnicy i może nawet na twojej ulicy, a jak byś nie wiedział to cena jest za m2, a długość i wysokość zrobi cenę (za rolkę) Gotowe panele w LEROY, CASTORAMA, OBI, MRÓWKA itp, a jak to jest jeszcze skomplikowane te jest siatka powlekana też droższa od zwykłej ocynkowanej... 

 • Zdecydowanie panele najtaniej kupisz na alegro