6 odpowiedzi

Sprawdź

jaka ładowarka samochodowa?

SpecIT 1 pkt dodane:

Przed zimą chcę kupić ładowarkę samochodową i nie wiem co wybrać. Czytałem pozytywne opinie o CTEC MSX10, ale czy warto za nią tyle płacić? Podobne na Allegro lub w marketach są poniżej 100 zł.

 • Mikel98 129 pkt

  Ja kupowałem z lidla i świetnie się spisuje. Polecam!!!

 • Br3xPL 3 pkt

  Ja mam Einhella i na moje wymagania wystarczą jestem zadowolony.

 • EL-ROJ 19 pkt

  Cześć! Ja używam taniego, chińskiego marketowca. Jednak stosuję go wyłącznie do ładowania akumultora w motocyklu przy rozpoczęciu sezonu a potem zapominam o temacie. Do ładowania ogniwa droższego i bardziej newralgicznego możesz zainwestować więcej. Kupujesz raz, a kożystać będziesz latami. Parametry wskazane przez producenta świadczą, że urządzenie jest bardzo dobre i bezpieczne. Jeżeli budżet Cię puszcza to kupuj :) 

 • gelotek 6 pkt

  Polecam kanał mrAkumulator ;)
  A jak chcesz fajny dobry sprzęt to tylko rosyjski Kulon

 • LukkiSto 6 pkt

  Ctek jest niewątpliwie liderem prostowników w Europie i posiada wiele nagród zwiazanych z jakością tego produktu. Musisz przemyśleć ile masz samochodów, ile razy będziesz sięgał po prostownik. Ponadto musisz wziaść pod uwagę aspekt techniczny - do jakich akumulatorów (rodzaj, pojemność, napięcie) potrzebujesz prostownik. Zrobiłem szybki reserch czy są jakieś testy, recenje itp. ale nic ciekawego nie znalazłem dot. tego modelu. Może opre się co do jakości do filmiku z załacznika (z kanału mrAkumulator) i modelu o połowe mniejszym. A co do poszukiwań innego modelu to zaproponowany przez kolegę poniżej prostownik 10A Volta jest podobno kiepski dlatego, ża wartość natężenia prądu mierzona jest znacznie niższa niż deklarowana (tak naprawdę 8A). Poszukaj jakiś testów porównawczych i sam zadecyduj odpowidając sobie na powyższe pytania.

  https://www.youtube.com/watch?v=hOIYORU2XOU

 • ajotnet 73 pkt

  https://allegro.pl/oferta/prostownik-do-akumulatorow-zelowych-agm-12v-200ah-9432890495

  cena powalajaca to chyba ładuje bez zuzywania napięcia ... 

  Podobne włąsnie można 100-150 pln to 2-3 szt mieć w każdym zakamarku...