2 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Złącze słupowe IZK-4-01 bezpiecznikowe WZLAC013

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

  • Izolacyjne złącze bezpiecznikowe firmy SINTUR służy do zabezpieczenia oprawy oświetleniowej lub urządzeń w podświetlanych znakach drogowych poprzez zamontowanie wkładki topikowej D01 gL o prądzie nie przekraczającym 16A. Montowane jest w wnękach słupów oświetleniowych. Dopuszczalny przekrój przewodu zasilającego odbiornik to 1,5-4mm2. Dopuszczalny przekrój kabla sektorowego to 16-50mm2, a ilość możliwych żył do podłączenia wynosi od 1 do 4szt. Stopień ochrony IP54. Do kompletu mogą się przydać izolacyjne złącza IZK-4-02, IZK-4-03. 

  • Produkt służy do połączenia przewodu oprawy oświetleniowej montowanej na słupie z kablem zasilającym np YDY 3x1,5 z kablem  o przekroju od 16 do 50mm2. Dzięki zastosowaniu wkładki bezpiecznikowej ( brak w komplecie) zabezpieczamy oprawę, używamy wkładek w rozmiarze D01. Złącze montuje się we wnęce słupowej. Do kompletu potrzebujemy dodatkowo złącze IZK-4-02 ( fazowe) w przypadku kabla 4 żyłowego  2 szt  oraz 1 szt IZK-4-03 Neutralne ( z niebieskim dekielkiem)