1 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Złącze krzyżowe 4-otworowe 1.1 OC /90100101/

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • To złącze krzyżowe służy do połączenia 2 drutów odgromowych średnicy 8mm w sposób krzyżowy. Składa się z 2 specjalnie wyprofilowanych blaszek oraz 4 śrub M8 (klucz nr 13) wraz z nakrętkami. Złącze wykonane jest z wysokojakościowej stali ocynkowanej galwanicznie. Producentem jest polska firma ELKO-BIS z Wrocławia, która dzięki ponad dwóm dekadom doświadczenia jest liderem branży odgromowej w Polsce.