2 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Cedar Gniazdo hermetyczne podwójne z/u 16A IP44 białe Nt-230H NT230H01

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

 • Gniazdo hermetyczne Cedar podwójne nt IP44 230 VAC z powodzeniem można stosować na zewnątrz budynków np na elewacji domu do zasilania urządzeń przenośnych, przedłużaczy. Montowane są często na placu budowy a także na obudowach rozdzielnic elektrycznych.

 • Cedar Gniazdo hermetyczne podwójne z/u 16A IP44 białe

  Najważniejsze dane techniczne : 

  Materiał Tworzywo sztuczne

  Model Z bolec uziemiający

  Stopień ochrony IP44 (IP)

  Rodzaj materiału Tworzywo termoplastyczne

  Liczba jednostek 2

  Napięcie znamionowe 250[V]

  Prąd znamionowy 16[A] 

  Kolor Biały

  Produkt idealnie nadaję się do montażu w miejscach gdzie istnieje ryzyko zachlapania, bądź jakiegokolwiek zabrudzenia. W swojej prostocie jest połączeniem ceny i jakości. Sposób montażu jest prostu oraz wygodny dla instalatora.