3 odpowiedzi

Sprawdź

Jakie oświetlenie

Grzesław 0 pkt dodane:

Witam proszę o pomoc szukam oświetlenia zarowki gu10 sterowane WiFi jaka firma aby wszystko ładnie się sterowało philips hue odpada bo cena kosmos 

 • ajotnet 117 pkt

  GU10 WIFI - Niska cena na Allegro.pl

  Ze 100 stron jak philips drogi. Co do jakości cięzko powiedzieć bo nie jeden z nas musiał by kupić i testować to byśmy nic innego nie robili tylko sie bawili tym. Problem jest jak z życiem to że jednemu pasuje taka nie jest oznaką że Tobie przypadnie do gustu. Każda ma jakieś felery i problemy ale też i plusy. jak to z polakiem 2 zdania 3 problemy i jak powiedział prezydent jestem za a nawet i przeciw.

 • KU-609513b7014fd 0 pkt

  Żarówka WI-FI GU10 4W sam ją mam i polecam koszt około 110zł 
  Średnia długość działania 50,000 godzin

 • Br3xPL 75 pkt

  Firma Spectrum Smart. Szczerze nie wiem co to za firma, ale raczej działa jak wszystkie inne. Allegro żarówka gu10 Spectrum Smart. Chyba nawet polska firma, i wykorzystują własną aplikację, więc sam byś musiał wszystko przetestować.  

  Inna propozycja Inteligentna żarówka LED RGB+W Gu10 5W WIFI TUYA produkcji Elektrosalon i tu co ważne na aplikacji Toya i tu już wiem, że aplikacja przetestowana i chwalona. Połączysz ją z google asystentem i Alexsą. Sam przymierzam się do kupienia paru żarówek sparowanych z tą aplikacją.  

  Oczywiście te żarówki nie dają takiej frajdy jak Philips Hue czy WiZ, które swoimi efektami zawróciły mi w głowie, no ale jak mówisz cena..  

  Dodam jeszcze, że pierwsza propozycja ma diody RGBW czyli 4w1 a 2 propozycja RGB+W czyli np. 4 diody RGB i jedną dużą White. Taki system ma marka WiZ, więc też myślę, że RGB+W jest lepszym rozwiązaniem.