5 odpowiedzi

Sprawdź

Jak sprawdzić co zużywa baterie android?

Soprano 0 pkt dodane:

Coś mi w telefonie chyba źle pokazuje zuzycie energii... Jaką sprawdzoną apke polecicie aby sprawdzić co zżera najwięcen baterii?

 • x19siwy90x 0 pkt

  Wyłączyć aplikacje w tle i ustawić limit ja max 5. Nic innego żadne aplikacje tylko dane ściągają reklamy itd. Ewentualnie bateria już się kończy 

 • broxu 0 pkt

  Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  Swego czasu kiedy jeszcze miałem andorida używałem aplikacji Accu Battery. Pokazywała w miare miarodajne wyniki. Na początek jeśli zjada dość szybko baterię polecam sprawdzić czy nie masz włączonych usług lokalizacyjnych aplikacji w tle. Dla przykładu na (iPhone) włączenie aplikacji instagram z lokalizacją bateria zjada się w momencie tak samo aplikacjia Snapchat, która popiera na bieżąco lokalizację telefonu. Jeśli jest to możliwe w Twoim telefonie ustaw usługi lokalizacyjne jedynie podczas używania aplikacji. Przeprowadź proces optymalizacji telefonu. Jeśli nic nie pomoże, napisz dokładniej co to za telefon marka/model spróbujemy coś zaradzić :) 

 • EleMan 17 pkt

  Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  Optymalizacja. Możesz też odinstalować niepotrzebne Apki. warto też zapuścić aktualizacje.

 • Lucjan 1 pkt

  Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  na początek przeprowadź tzw optymalizacjcę. Bynajmniej taka opcja jest w Huawei. Wyłąca nieużywane apki i zwalnia pamięć. Jeśli nie pomoże to wejdź w ustawienia aplikacji i może trzeba będzie ręcznie zatrzymać jedną z nich.

 • Adus 0 pkt

  Generalnie w ustawieniach masz opcje pielegnacja urzadzenia i tam jest informacja o bateri co i ile bateri zjadło w zadanym przedziale czasowym