6 odpowiedzi

Sprawdź

Czy ktoś może używał tej zaciskarki Rennsteig?

Inela 0 pkt dodane:

 Jak tak to proszę o opinię, a może polecacie coś innego.

 • LukkiSto 0 pkt

  Tej uniwersalnej to nie. Mam do złączy solarnych MC4 właśnie zaciskarkę Rennsteiga od 3 lat i jest genialna. Do tulejek również mam Rennsteiga i bardzo dokładnie zaciska. To firma z wysokiej półki więc nie obawiał bym się nawet jeżeli jest to zaciskarka uniwersalna.

 • mironwawrzusiak 0 pkt

  Samej zaciskarki nie używałem ale na pewno mogę polecić sprzedawcę-autora filmu załączonego w pytaniu :)

  Natomiast zgadzam się, że warto posiadać drugą mniejszą zaciskarkę do "codziennej" pracy, np. NEO 01-507 - zaprasowuje na kwadrat co mi osobiście najbardziej odpowiada.

 • Br3xPL 120 pkt

  Ja korzystam z NEO średnio połkowa firma ale polska więc myślę że warto wspierać 

  Neo 01-506

 • ajotnet 142 pkt

  Mam posiadam inne kilka sztuk i tak jak opisują koledzy duża to nie koniecznie do wszystkiego jak i mała. No i jeszcze nauka prasowania czy zagniatania bo nie każde szczęki pasują i stara zasada jak jedna i do wszystkiego to i do niczego...

 • Energan 0 pkt

  To jest to samo co knipex, więc są to jedne z najlepszych na o ile nie najlepsze zaciskarki. Sam posiadam knipexa, jest świetny. Używam przy prefabrykacji przy końcówkach oczkowych, sztyftach, pinach.

 • Przemo81 0 pkt

  Tak. Jest spoko pod warunkiem że nie używasz jej podczas prefabrykacji szaf/rozdzielnic. Po czasie ciąży w rękach. Natomiast na robocie wyjazdowej jest super, musisz pamiętać żeby mieć pod ręką małą zagniatarkę do końcówek 0,75 do 4mm2 są lżejsze poręczniejsze i nie muszą dochodzić często do końca zacisku żeby zwolnić rączkę. Warto mieć to co przedstawiacie na flmie ale jako uzupełnienie torby narzędziowej niż latać z 5 zaciskarkami. Fajna rzecz. 

  Pozdrawiam