Pozostałe

2025-04-28
Przeczytano 812 razy

Wędzarnia elektryczna

Cześć, Organizuję sporo spotkań w ogrodzie i pomyślałem, że fajnie byłoby mieć swoją wędzarnię. Czy wędzarnia elektryczna da radę przygotować większą ilość jedzenia? Czy raczej to rozwiązanie dla m

2025-05-26
Przeczytano 567 razy

Rozdzielnica natynkowa

Witajcie, modernizuję mieszkanie i wymieniam rozdzielnice na większą natynkową,  wymiary max to 70-100cm. Sporo obwodów dojdzie więc pewnie coś 5x 6x myślałem o BPM etona  tylko nie wiem

2025-05-23
Przeczytano 500 razy

czujnik kontaktronowy do siłownika

Dzień dobry, szukam : czujnika kontaktronowego do siłownika , styk wyjścia NC do 30 VDC npn oraz takie same parametry kolejnego czujnika pnp. Proszę o pomoc w doborze. 

2025-05-25
Przeczytano 622 razy

Rozdzielnica

Dzień dobry, Panowie mieszkam w kamienicy i chcialbym sobie urzadzic dosc spora piwnice, posiadam doprowadzony do niej jeden dwu zylowy przewod i z jedna zamontowana zarowka, mopj pomysl jest taki

2025-05-25
Przeczytano 701 razy

Dodatkowa rozdzielnica w piwnicy w kamienicy

Dzien dobry, Panowie mieszkam w kamienicy i chcialbym sobie urzadzic dosc spora piwnice, posiadam doprowadzony do niej jeden dwu zylowy przewod z jedna zamontowana zarowka, mopj pomysl jest ta

2025-05-13
Przeczytano 954 razy

Oświetlenie LED COB w salonie 35 m2 jako główne źródło światła

Witam ,Potrzebuję pomocy, porady technicznej w zakresie oświetlenia LED COB w salonie o powierzchni 35 m2.  W suficie podwieszanym zamontowanych jest 12 odcinków aluminiowych profili LED - łąc

2025-05-22
Przeczytano 602 razy

Wyzwalacz wzrostowy 24V DC zwłoczny NSX100‑630 LV429390

Dzień dobry,proszę o informację czy ten Wyzwalacz wzrostowy 24V DC zwłoczny NSX100‑630 LV429390 bedzie pasować do Wyłącznik mocy 16A 3P 36kA EasyPact Compact CVS CVS100 TM16D LV510330.

2025-05-21
Przeczytano 886 razy

Piła ze stołem

Prowadzę firmę zatrudniającą 5 osób, robimy głównie zabudowy na wymiar. Zastanawiam się, czy warto dopłacić do piły formatowej z dłuższym stołem?

2025-05-14
Przeczytano 650 razy

Koparko ładowarka Nowa czy używana?

Prowadzę niewielką firmę i myślę o zakupie koparko-ładowarki. Waham się, czy iść w nową, czy jednak szukać jakiejś porządnej używki. Może ktoś przerabiał i ma przemyślenia? 

2025-05-21
Przeczytano 629 razy

Końcówki oczkowe

Cześć,Czy ktoś może wytłumaczyć mi różnicę pomiędzy:Końcówką oczkową kcr 12-25, aKońcówką oczkową kcs 12-25 1. Czym różnią się (oprócz tego, że kcr są droższe)?2. Czy KCS moze być użyta zamias