Pozostałe

2025-12-04
Przeczytano 402 razy

ZAMEL MOZA nie załącza reszty opraw. Mozliwy konflikt dwoch opraw?

Dzien dobry, cześć i czołem. Sprawa wygląda tak - mam 5 opraw MOZA - pierwsza z czujnikiem - Działa i zapodaje na wszystkie procz ostatniej - rowniez dominującej z czujnikiem pir. Druga, trzecia i 

2025-10-31
Przeczytano 480 razy

Murem za Piątkowem !

Nie pozwólmy na rozebranie wieży telekomunikacyjnej na poznańskim Piątkowie!!! Doszły mnie słuchy, że historyczna wieża ma zostać wysadzona. Obiekt powstały w 1963 roku jest wielkim (w pełnym tego

2025-12-19
Przeczytano 467 razy

Zapytanie o produkty

Witam.Proszę o sprawdzenie jak fachowo i jaki symbol mają produkty które załączam jako zdjęcia. Proszę również o sprawdzenie dostępności i jaki byłby czas oczekiwania na te dwa produkty ?Pozdrawiam

2025-12-02
Przeczytano 725 razy

Nowa technologia połączeń

Push-X – Rewolucja w podłączaniu przewodów. Zamów darmową próbkę!Jeśli szukasz sposobu na szybsze, prostsze i tańsze podłączanie przewodów, technologia Push-X jest odpowiedzią. Dzięki innowac

2025-12-10
Przeczytano 310 razy

Wylewki grubość

Za zakrętem wylewki a ja nie mam wybranych podłóg. Czy na pewno muszę już teraz wiedzieć jakie panele chce i jakie płytki? Czy jest jakaś uniwersalna grubość, która nogę podac chłopakom od wylewek

2025-09-15
Przeczytano 772 razy

Zabezpieczenie do pv

Dzień Dobry. Posiadam 6x DMEGC DM500M10RT-B60HBB 500W plus falownik, bms i baterie. Potrzebuję do tego zestawu zabezpieczenie. Wychodzi mi że mam zrobić 20A. Proszę o podpowiedź czy będzie to dobre

2025-09-23
Przeczytano 597 razy

ELKO-BIS CAD 3.0 już do pobrania!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wersją naszej autorskiej nakładki ELKO-BIS CAD. Nowa odsłona to przede wszystkim określenie stref wiatrowych po kodzie pocztowym, dynamiczna zmiana str

2025-12-10
Przeczytano 458 razy

Instalacja pod podłogówkę i rekuperację

Czy przy planowaniu instalacji podłogówki i rekuperacji warto inwestować w system automatyki oraz termostaty pokojowe? Jak dobrać rozstaw pętli i czy strefowanie ma sens w praktyce?

2025-12-16
Przeczytano 482 razy

Problem z falownikiem

 Mam problem z falownikiem Siemens w linii produkcyjnej - wyświetlacz nie reaguje, diody nie świecą się po podłączeniu zasilania. Diagnostyka wewnętrzna nie wykazała nic konkretnego. Czy to st

2025-12-19
Przeczytano 450 razy

Zapytanie o produkty

Witam.Przesyłam w załącznikach zdjęcia proszę mi powiedzieć co to są za modele, jak fachowo się nazywają ? Czy Państwo posiadacie je u siebie w sprzedaży i jaki jest czas oczekiwania ?Pozdrawiam&nb