Pozostałe

2026-01-02
Przeczytano 594 razy

ECONET 300 do kotła heiztechnik z automatyką R-control 890

Cześć, TIM odesłał mnie do tego forum. W swojej ofercie mają Econet 300 z w miarę fajną ceną, poniżej link. Czy ktoś się orientuje, czy ten moduł internetowy podejdzie do kotła Heiztechnik z automa

2025-12-31
Przeczytano 663 razy

Jaka moc przyłączeniowa

Jaka moc przylaczeniowa docelowa. 130m2+garaz.4 osoby.Bez rekuperacji.Pompa ciepla indukcja klima itd.W Enea. Czy 18kW będzie ok ?

2025-09-24
Przeczytano 839 razy

Miernik cęgowy

Witam,proszę o informacje czy ten miernik Miernik cęgowy do 600A AC/DC TrueRMS UT-216C – UNI-T | TIM SA można podłączyć do komputera i ściągnąć/sczytać dane. Jeżeli nie, proszę zapr

2025-09-18
Przeczytano 928 razy

Pytanie o kompensator mocy biernej LCTec SVG 5kvar

Dzień dobry, Szanowni Państwo, jestem zainteresowany zakupem oferowanego na Państwa stronach aktywnego kompensatora mocy biernej SVG o mocy 5 kvar firmy LCTec. Niemniej jednak mam py

2025-12-23
Przeczytano 676 razy

Oprawa

Witam , czy oprawa Oprawa hermetyczna DP HOUSING 1200 E (na 2 świetlówki T8 EM LED 1200mm) IP65 3 LATA GWARANCJI 4099854463839 ma zatrzaski metalowe czy plastikowe . Dziękuję pozdrawiam &

2025-12-04
Przeczytano 652 razy

Budowa domu normy

Witajcie, czy da się spełnić normy ep bez rekuperacji? 

2025-12-21
Przeczytano 477 razy

Doprowadzenie brakującego przewodu ochronnego

Będę remontował 2 pokoje i łazienkę. Wszystko jest na dwóch bezpiecznikch umiejscowionych w rozdizelnicy głównej. Instalacja jest z grubych przewodów miedzianych lecz nie posiada przewodu ochr

2025-10-14
Przeczytano 926 razy

Zastrzeżenie dokumentu

Zastanawiam się, czy zastrzeżenie dokumentu od razu po utracie naprawdę zabezpiecza nas przed użyciem przez osoby trzecie, czy to tylko formalność?

2025-12-29
Przeczytano 397 razy

Szkodliwość zmiennego pola elektromagnetycznego.

A jak wygląda problem oddziaływania zmiennego pola elektromagnetycznego na gotowane potrawy?Proszę nie lekceważyć tego problemu. Z kuchenkami mikrofalowymi było podobnie; najpierw fascynacja a pote

2025-11-06
Przeczytano 533 razy

Dodatkowe źródło ciepła

Pytanie kieruję głownie do osób, które zdecydowały się na pompe ciepła. Czy przy okazji montażu pompy ciepła zdecydowaliście się na drugie źródło ciepła? Jak kominek?