Pozostałe
Lasery dyskowe
Panowie, szukamy informacji o laserach dyskowych jako źródłach do naszych systemów. Jak oceniacie wydajność i żywotność takich źródeł w porównaniu do CO2? Pracujemy głównie z metalami, stal nierdze
Projekt instalacji grzewczej do projektu nowego produktu
Poszukuję osoby/firmy do zaprojektowania dedykowanej instalacji grzewczej, wykona niezbędne obliczenia, dobierze komponenty lub określi ich specyfikację do produkcji, wesprze w certyfikacji CE/TUV
Koszt elektryki w domu
Chciałbym tylko dowiedzieć się ile mniej więcej trzeba liczyć na elektrykę w domu 130m2 + garaż (170m2 łącznie) parterowy bez zadnych dużych funkcji smart, jedynie kamery, alarm, żaluzje. Normalna
Przewód do zasilania LED
Dzień dobry, potrzebuję zakupić przewód do podłączenia oświetlenia LED 24V. Od dostawcy taśm led dostałem informację, żeby był to przewód 5-cio żyłowy o przekroju żyły co najmniej 1mm2. Czy są
Sprawdzenie numeru smartfona
Korzystam ze stron do sprawdzania numerów ale zastanawiam się czy to bezpieczne. Czy podając tam numer nie narażam się na coś?
Chcę zrobić mostkowanie ale nie wiem który sposób jest lepszy lub prawidłowy
Chcę zrobić mostkowanie jeden elektryk mi mówi żebym podłączył neutralny pod bolca i z bolca robić mostek na dziurę a drugi żeby zostawić neutral w dziurze i wtedy zrobić mostek do bolca i nie wiem
Zmiana istniejącego kabla nN napowietrznego na ziemny o innym przebiegu
Działka zaznaczona na żółto ma przez środek poprowadzoną linię napowietrzną nN (linia czerwona) oraz dwa słupy. Pytanie brzmi czy istnieją jakieś możliwości by wpłynąć na dostawcę energii na zmianę
Chcę zrobić mostkowanie ale mam grubszy kabel niż jest w gniazdku
Chcę zrobić mostkowanie ale mam trochę grubszy kabel niż jest w gniazdku czy można zrobić wtedy mostkowanie czy trzeba mieć przewód tej samej średnicy i czy jakieś ryzyko jest jak inny kabel
Wiata garażowa
Planuję wiatę garażową 6x6m - czy potrzebne jest pozwolenie na budowę?
ECONET 300 do kotła heiztechnik z automatyką R-control 890
Cześć, TIM odesłał mnie do tego forum. W swojej ofercie mają Econet 300 z w miarę fajną ceną, poniżej link. Czy ktoś się orientuje, czy ten moduł internetowy podejdzie do kotła Heiztechnik z automa