Remont i budowa

2023-02-17
Przeczytano 2 451 razy

Połączenie sygnału kablówki i DVB-T

U mojej mamy w bloku nie ma zrobionej instalacji antenowej typu AZART a spółdzielnia wpuściła kablówkę. Mama nie chce oglądać i płacić  za kablówkę, jest już w takim wieku że za abonament też

2023-02-17
Przeczytano 1 640 razy

Brama przesuwna

Szukam bramy przesuwnej, mozecie cos polecic. Jakies rady na co zwrocic uwage przed zakupem. Z gory dziekuje.

2023-02-14
Przeczytano 1 719 razy

Jak wymierzyć gwint

Cześć Mam tamie małe pytanko mam teraz instalacje jak na zdjeciu chce dołożyć zawór odcinający. Z tego co się orientuje to półsrubunku z grzejnika nie muszę ruszać bo on zostaje.Ale jak oblicz

2023-02-13
Przeczytano 1 740 razy

Tapety na ściany

Czy macie na ścianach tapety? Szukam całkiem zwykłej, prostej, bez wzorków, ale powinna mieć strukturę podobną do struktury bandażu. Mam zamiar tym potraktować całkiem pokaźną liczbę metrów w ciągu

2023-02-13
Przeczytano 1 706 razy

Osobna umowa na prąd koszty

Witajcie,wynająłem lokal. Niestety, jest tam założony prąd przemysłowy, gdzie cena ca kilowatogodzinę waha się od 2.5 - 5 zł. Chcę założyć osobny licznik i podpisać osobną umowę na dostawę prądu. C

2023-02-13
Przeczytano 1 711 razy

Remont mieszkania

Cześć, planuje remont swojego mieszkania. Remont będzie generalny, z wymianą elektryki, hydrauliki, nowe meble, karton gipsy itd. Ekipa będzie robiła wszystko oprócz kładzenia podłóg, malowania i s

2023-02-10
Przeczytano 1 917 razy

Na jakiej wysokości okna

Ścianka kolankowa 140cm kąt nachylenia dachu 40°. Na jakiej wysokości zaczynają się Wam okna dachowe? I czy w takim układzie da się wygodnie otworzyć okno?

2023-02-03
Przeczytano 1 547 razy

Licznik 3F przekładnikowy

potrzebuję licznik 3F z przekładnią 200/5 ale żeby można było później zmieniać przekładnię na inną. Są takie liczniki?@Schneider Electric   @Finder @Siemens

2023-01-12
Przeczytano 1 944 razy

KWADRANS Z RAWLPLUG - ZACZERPNIJ WIEDZY I WYGRAJ WEEKEND W GÓRACH

Droga Społeczności! Wraz z Nowym Rokiem śpieszymy do Was z informacją!-> Marzy Ci się pobyt w Górach?-> Potrzebujesz krótkich szkoleń "do kawy" w przerwie od pracy?-> Chciał

2022-01-26
Przeczytano 2 201 razy

Czy jest centralny sterownik do automatyki domowej ?

Czy do automatyki Bleboxa jest jednostka centralna (tablet, wyświetlacz) instalowany do puszkowo, który umożliwiałby sterowanie wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca. Chodzi tylko o sterowanie,