8 odpowiedzi

Sprawdź

Macie jakieś zdanie na ten ostatni gorący temat

ajotnet 91 pkt dodane:

Co z kopalnia KWB TURÓW ?

  • No niestety jest właśnie taż że są 3-y prawdy (góralskie) zawsze. Co do tego i każdego tematu co prawda został temat przespany i nic się nie działo. Bywałem tam nie raz piękne widoki księżycowe, ogromne tereny i ogromny dół i jak by nie patrzył to ta woda jaka by nie była i jak daleko to i tak do dołu spłynie. Schodzi się coraz niżej i będzie nie odkrywkowa tylko głębinowa ! Polacy się nie upominają bo tam żyją, pracują od dziesiątków lat i się przyzwyczaili. Czesi zaś z tego nic nie mają niestety, patrzą się i tyle a zawsze można coś wyszarpać. Jak mieszkacie tutaj to macie jakieś zdanie jak nie to czasem trudno to zrozumieć i zależy jak strony to przedstawiają pod swoja publikę. 

  • W Unii rządzą Niemcy i Francuzi, ich kopalnie będą procować, gazociąg budują i gazem będą handlować jako pośrednik Rosji z krajami Unii. Coś co kiedyś dla Polski było obiektem strategicznym zostanie zlikwidowane. Kto zna przyszłość, kto jest w stanie na 100% powiedzieć, że kiedyś Unia się nie rozpadnie i będą duże podziały, wrogość itd. z czym wtedy zostaniemy? ZE świecami, lampami naftowymi??? Nie dbamy wcale o swoje bogactwa. Wszystko się nam narzuca, ogranicza, a Niemcy tak jak w wieśwagenie zmniejszają spalanie w komputerze, a nie w rzeczywistości. Oszukują całą Unię.

  • To jest jak zwykle kwestia kasy. Spór o wody gruntowe będzie trwał i trwał. Czesi będą mowić, że nie mają wody, Polacy bedą udowadniać, że woda jest.

    A jak Czesi dopną swego, to Polska będzie musiała ten węgiel kupić. A gdzie najbliżej? W Czechach...

  • Szkoda ludzi i Czechów i Polaków. Czesi muszą ratować domy, Polacy nie mają pracy i ciepłej wody.

    Za szybko zamknęli, bo ludzie teraz nie mają dochodów, chociaż petycję były składane najprawdopodobniej dużo wcześniej, więc i szefostwo mogłoby się jakoś zabezpieczyć bądź dogadać.