1 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Wyzwalacz wzrostowy 110-415V AC TX3/DX3/FRX 406278

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Wyzwalacz wzrostowy firmy Legrand. Stosujemy go do zdalnego wyzwalania aparatu modułowego firmy Legrand do którego jest przyłączony. Wyzwolenie następuje w chwili podania napięcia z zakresu od 110 do 415 VAC za pomocą przycisku zwiernego (NO). Montujemy go z lewej strony aparatów modułowych serii TX3 i DX3 oraz FRX 300 i FRX 400 firmy Legrand. Montaż odbywa się bez użycia narzędzi. Maksymalnie jeden wyzwalacz przypada na jeden aparat zabezpieczający. Możemy go zastosować w jednym rzędzie z aparatami połączonymi szynami przyłączeniowymi. Zajmuje jeden moduł na szynie TH35.