3 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Wyłącznik nadprądowy 1P B 16A 6kA AC xPole Home HN-B16/1 194821

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Wyłącznik nadmiarowoprądowy 16 A o charakterystyce wyzwalania B szybki. Posiada zwarciową zdolność wyłanczania do 6 kA. Napięcie znamionowe pracy to 230/400 VAC. Zakres wyzwalania dla wyzwalacza zwarciowego od 3 do 5 x In. Zakres wyzwalania dla wyzwalacza przeciążeniowego od 1.13 do 1.45 x In wyłącznika. Stosowany do zabezpieczania obwodów elektrycznych oświetleniowych, gniazd 1 fazowych w instalacjach domowych. Produkt firmy Eaton.

  • Wyłącznik nadprądowy 1P B 16A 6kA AC xPole Home HN-B16/1 194821 dawniej CLS6. Znany na świecie producent Eaton dawniej Moeller, zachwyca przy swojej jakości dobrą  ceną oraz dostępnością. Jest to bardzo lubiany produkt przez instalatorów ponieważ reklamacja tego aparatu to rzadkość. Cała seria xPole HN jest przeznaczona również do nowoczesnych budynków.  Nowoczesny design, najwyższa niezawodność i bezpieczeństwo tylko ułatwia wybór tego produktu. Dodatkowe zalety wyłącznika to możliwość zaplombowania w pozycji ZAŁ. i WYŁ, wskaźnik położenia styków czerwony/zielony, piktogram domu oznaczający zwiększoną bezpieczeństwo, Rozbudowane zaciski (maksymalny przekrój przewodu 25mm2), co ułatwia i usprawnia prace montażowe. Podwójne zaciski (windowe i szynowe)na górze i na dole, oraz z boku urządzenia wszystkie informacje dodatkowe ( techniczne ).