8 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Uchwyt szybkiego montażu płaski USMP-3 16.2 /100szt./

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

 • Uchwyt jest superowy.

 • Uchwyt dobrze się sprawdzi w materiałach twardych. Jednak konieczność wiercenia i przewlekania go przez kabel zabiera cenny czas. Preferuję jednak od pewnego czasu blaszki aluminiowe i osadzak. Niemniej jeśli mam wybrać usmp - wybieram te hakowe - mniej ich pęka podczas pracy, szybciej się montuje. Z usmp3 bardzo często się krzywią i wypadają, albo nie dają się dobić do końca. 

 • Uchwyt służy do montażu przewodów typu YDYp 3x15 i YDYp 3x2,5 do ścian. W celu montażu należy wywiercić otwór wiertłem o średnicy 6 lub 7 mm, założyć uchwyt na przewód i wcisnąć w otwór. Następnie można przystąpić do tynkowania ścian. dostępny w opakowaniach po 100 szt. Cena bardzo niska. 

 • Uchwyt szybkiego montażu płaski USMP-3 16.2 /100Szt./

  Opis ogólny

  Uchwyty montażowe przystosowane są do montowania przewodów elektrycznych płaskich, telekomunikacyjnych, sterowniczych oraz rurek instalacyjnych do różnych powierzchni. Zastosowanie uchwytów montażowych do przewodów gwarantuje min. bardzo szybki montaż, prostote montazu, pewność mocowania, profesjonalny wygląd instalacji.

  Dzięki uchwytom USMP w prosty i estetyczny sposób poprowadzisz instalacje. Jakie to proste, żeby zamocować uchwyt do ściany wystarczy ze za pomocą wiertarki z udarem, wywiercisz otwór wiertłem o średnicy fi 6-7 założysz uchwyt szybkiego montażu płaski USMP-3 załozysz na przewód i za pomocą młotka przybijesz go do ściany. Uchwyty montujemy średnio co 25-30 cm. Co zapewni przyleganie przewodu do sciany.

  Wykonane z polipropylenu uchwyty stosowane są zazwyczaj do mocowania przewodów do ścian lub podłóg. Szczególnie często wykorzystywane jako uchwyt przytrzymujący przewód na ścianie przed nakładaniem tynku. Dzieki swoje budownie doskonale trzyma się on w podłożu z suporeksów, cegly dziurawki, betonu, kinkieru i wielu innych.  

   

  Specyfikacja

  Nr katalogowy: 16.2

  Symbol: USMP-3

  Średnica przewodu: 3x2,5 mm

  Zastosowanie: YDYp(3x1,5), YDYp(3x2,5)

  Śr. Wiertła: 6-7 mm

  Opakowanie: 100 sztuk