5 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Rura osłonowa 50mm KF 50N niebieska (50M/1800M) /50m/

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Giętka dwupłaszczowa rura osłonowa, bezhalogenowa o średnicy zewnętrznej/wewnętrznej - 50/41mm i długości 50m. Służy do ochrony mechanicznej przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych które się w niej znajdują. Odporność mechaniczna wynosi 450N/20cm. Rura jest elastyczna, a stopień ochrony to IP40, który można zwiększyć do IP67 poprzez zastosowanie pierścienia uszczelniającego (16050). Dostępny jest także korek zamykający(17050), złączki (02050) i rozpórka dystansowa (8 07050/8). Rura wyposażona jest w drut lub linkę do przeciągania oraz jedną złączkę.

    Przez instalatorów bardzo często wykorzystywana do prowadzenia przewodów w ziemi, pod brukiem i podjazdami oraz jako przepusty przez ścianę fundamentową. Bardzo ważną cechą jest to, że jest gładka wewnętrznie.