1 odpowiedzi

Sprawdź

Konkurs - opisy produktów - Ogranicznik przepięć C Typ 2 4P 20kA 1,5kV DEHNguard M TNS 275 952400

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

 • Ogranicznik przepięć klasy T2 modułowy czteropolowy z wymiennymi modułami. Jest to druga klasa ochrony przeciw przepięciowej. Przeznaczony do ochrony instalacji elektrycznej budynku przed przepięciami atmosferycznymi oraz łączeniowymi. Ogranicza przepięcia które zostały już obniżone przez ogranicznik przepięć klasy T1 do wartości równej lub mniejszej 1.25 kV. Moduły ogranicznika wyposażone są w warystory. Główną zaletą warystorów jest szybka reakcja, umożliwiająca przejście od wysokiej impedancji do niskiej impedancji w czasie krótszym niż 25 ns. Warystory, choć niewielkie mogą pochłaniać duże ilości energii. Dehnguard M TNS 275 przeznaczony jest do sieci elektrycznej TNS gdzie przewody N i PE są rozdzielone. Ogranicznik posiada optyczny wskaźnik zadziałania na każdym z czterech wymiennych modułów zielony-sprawny, czerwony-uszkodzony moduł do wymiany.

  Najważniejsze dane znamionowe ogranicznika to :

  Największe napięcie pracy Uc = 275 VAC

  Znamionowy prąd wyładowczy (8/20) In = 20 kA

  Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) Imax = 40 kA

  Napięciowy poziom ochrony Up < 1.25 kA

  Maksymalny bezpiecznik dodatkowy 125 A gL/gG